Sev Kardeşim Konusu

Sev Kardeşim izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Zengin bir fabrikatörün oğlu olan Ferit, çevresindeki tüm genç kadınların ilgi odağıdır. Zaman zaman fabrikaya gelerek burada zaman geçiren genç adamın fabrikada da oldukça hatrı sayılır bir hayran kitlesi vardır. Fabrikada çalışan genç kadınlar için Ferit ulaşılmaz bir hedeftir. Kendi aralarında bu durum hakkında sık sık konuşan genç kadınlar Ferit için iddiaya girerler. İddiaya göre fabrikada çalışan genç ve güzel bir kadın olan Alev, Ferit’i kendine aşık etmek için çabalayacaktır.

İddiayı kabul eden Alev, Ferit’in karşısına çıkıp hayatı ile alakalı onlarca yalan söyler ve genç adamı etkilemeye başlar. Alev ile zaman geçirmek Ferit için kaçınılmaz olmaya başlar. Genç kadının varlığı hayatı için önem taşır hale gelir. Olay bir iddia ile başlasa da iki insan zamanla birbirine gerçekten aşık olur. Bir süre çok mutlu zamanlar geçiren çiftin bu güzel zamanları Alev’in söylediği yalanların ve iddianın ortaya çıkışı ile gölgelenir. Ferit bir süre Alev’e olan güvenini ve inancını yitirir.

Zamanla bu olaylar silsilesinin içine aileler de dahil olur. Alev Ve Ferit’in aşkı bir süre daha sınanacaktır. Genç çiftin bu karşmaşık durumdan kurtulması için biraz yardım gerekmektedir.

 Münir Özkul, Hulusi Kentmen, Adile Naşit, Halit Akçatepe, Tarık Akan ve Hülya Koçyiğit gibi Yeşilçam’ın değerli isimlerinin yer aldığı film, dönemin romantik yapımları arasında adından sıkça söz ettirmiştir.

Sev Kardeşim Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Sev Kardeşim”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.