Seoul Daejakjeon (Seoul Daejakjeon) Konusu

Seoul Daejakjeon (Seoul Daejakjeon) izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2022 aksiyon filmleri arasında yer alan Seoul Daejakjeon (Seoul Daejakjeon) adlı yapımın yönetmenliği Hyun-Sung Moon tarafından yapılmış olup, filmin başrollerinde ise Ah-in Yoo, Go Kyung-Pyo, Harrison Xu ve So-Ri Moon görev almıştır.

Seul Yaz Olimpiyatları için artık çok az bir zaman kalmıştır. 1988 yılında bütün takımlar yaz olimpiyatları için sıkı hazırlanmışlardır. Olimpiyatların başlamasına çok az bir süre kalmıştır. Sanggye Supreme takımının şoförleri olimpiyatlara oldukça iyi hazırlanmıştır ve günün gelmesini beklemektedirler. Seul Yaz Olimpiyatları’nı sabırsızlıkla bekleyen Sanggye Supreme takımının şoförleri bu sırada esrarengiz olaylara dahil olurlar. Seul Yaz Olimpiyatları başlamak üzereyken şehir kara para aklama çetelerine konu olacaktır. 
Yaz olimpiyatlarına birkaç gün kala, bir rüşvet fonunun varlığına dair dedikodular dönmeye başlar. Yaz olimpiyatlarına az bir süre kala bu dedikoduların yayılması olimpiyatlara, galibiyetlere ve mağlubiyetlere olan güveni sarsar. Sanggye Supreme takımının şoförleri, bu olayın sadece bir rüşvet fonundan ibaret olmadığını, esasında bir kara para aklama soruşturması olduğunu fark ederler. 
Sanggye Supreme şoförleri kara para aklama çetesini etkisiz hale getirebilmek için harekete geçerler. Seul şehrinin sokaklarında amansız bir kovalamaca başlar. Sanggye Supreme’in usta şoförleri, cesur ve gözü pek kara para aklama çetesi üyelerini yakalamak için her şeyi yapmaktadırlar. Şoförler, çete üyelerini yakalamak istedikleri kadar, aynı zamanda olimpiyatlarda da birinci olmayı istemektedirler. Çete üyeleri hızla kaçmakta, olimpiyatların başlangıç günü hızla yaklaşmaktadır. 

Seoul Daejakjeon (Seoul Daejakjeon) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Seoul Daejakjeon (Seoul Daejakjeon)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.

Seoul Daejakjeon