Rüya Gibi Konusu

Rüya Gibi izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Rüya Gibi yakışıklı, yetenekli bir sahne sanatçısınız, şarkıcısının Zeki’nin acıklı hikayedir bu. Füsun güzeller güzeli bir genç kızdır, feci bir trafik kazası geçirmiştir Rüya Gibi filminde. Bu kazanın sonunda sakat kalmıştır Füsun. Fatma ise, köyden İstanbul’a aşık olduğu, sevdiği erkekle, sevgilisiyle birlikte kaçar Rüya Gibi filminde. İyiliksever, kalbi iyilikle dolu sahnelerin güneşi Zeki bu iki kıza da yardım elini uzatır Rüya Gibi filminde. Fatma, köyden kaçtığı sevgilisine aşıktır, birbirlerini çok sevmektedirler çiftimiz. Zeki, bu iki sevgilinin aşkına şahit olur ancak engeller vardır onlar için, aileleri evlenmelerini istemez, kızın babası oğlanı bulmak için harekete geçmeye başlamıştır Rüya Gibi’de. Zeki çiftimize kol kanat gerecektir, yardımcı olacaktır Rüya Gibi filminde. Bu yardımsever bir sanatçı olan Zeki’nin öyküsüdür Rüya Gibi filmi. Zeki yani Zeki Müren çok şöhretli, ünlü bir  musiki sanatkarıdır Rüya Gibi’de. Zeki, Avrupa’dan Paristen, İtalya’dan çeşitli ülkelerdeki seyahatlerinden sonra yurda geri dönmüştür Rüya Gibi filminde. Zeki, gazinoda sahne almaya devam eder Rüya Gibi’de. Zeki Müren bir operete hazırlanmaktadır aynı zamanda, Rüya Gibi filminde.

Zeki öyle iyi kalpli bir sanatçıdır ki, güzel sesi dışında kalbi de tertemizdir, yardımseverdir. Rüya Gibi filminde Zeki, Füsun adlı sakat bir kıza da yardım elini uzatır, onunla ilgilenir Rüya Gibi filminde. Füsun’un hastane masraflarını karşılar, ona yardımcı olur Zeki Müren. Füsun Zeki’yi çok sever, acılı, dramatik anlar yaşanır Rüya Gibi filminde. Zeki, sanat güneşimiz Zeki Müren çok yoğundur, gazinoda çalışmalarına devam ederken bir yandan da operet için çalışmalarına devem eder Rüya Gibi’de. Zeki tam bir sanatçı yaşantısı içinde hayatına devam etmektedir Rüya Gibi filminde. Fatma adındaki güzeller güzeli bir köylü kızı, sevdiği ile kaçıp İstanbul’a gelmiştir, bu kızda Zeki’den yardım ister ve yardım karşılığını alır Rüya Gibi filminde. Fatma, yakışıklı köylü sevgilisi Ali ile köylerinden kaçmış İstanbul’a gelmişlerdir Rüya Gibi filminde. Fatma ve Ali, köyden kaçıp Zeki’nin yanına sığınmışlardır. Fatma ve Ali törelere karşı gelmişlerdir Rüya Gibi filminde. Fatma’nın amcası ve ağabeyi gelenekleri, töreleri uygulamak için peşlerine düşmüştür Rüya Gibi filminde. Zeki bu gariban gençlere de yardım edecektir Rüya Gibi filminde.

Rüya Gibi filminin yönetmeni Gelin, Düğün gibi filmlerin usta yönetmeni Ö. Lütfü Akad’dır. Rüya Gibi filmimin senaryosu Safa Önal’a aittir. Rüya Gibi filminin yapımcısı Berker İnanoğlu’dır. Rüya Gibi filminin görüntü yönetmeni Ali Yaver’dir. Rüya Gibi filmi 1 Ocak 1972’de gösterime girmiştir. Rüya Gibi filmi dram, romantik türde filmlerdir. Rüya Gibi filminin süresi altmış üç dakikadır. Rüya Gibi filminin oyuncuları: Zeki Müren, Arzu Okay, Esen Püsküllü, Engin Tara, Leman Akçatepe, İhsan Baysal, Turgut Boralı, Ekrem Dümer, Kadir Savun, Hüseyin Salıcı, Oktay Yavuz, Nermin Özses, Murat Tok, Nezihe Güler, Nuri Kırgeç, Tanju Şarman’dır.

Rüya Gibi Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Rüya Gibi”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Rüya Gibi