Fun Facts of Movie

2008 yılına ait olan Ölüm Kampı filmi, Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri’nde çekilmiştir. Gerilim ve dram kategorilerinde yer alan filmin yönetmen koltuğunda Christian Duguay oturuyor. Ölüm Kampı filminin oyuncu kadrosu ise şu şekilde sıralanıyor; Mila Kunis, Gregory Smith, Peter Stormare, Regine Nehy, Matthew Smalley, Colleen Rennison, Lexie Huber, Christopher Jacot. Uyuşturucu bağımlısı geçler etrafında gelişen olayları ele alan Ölüm Kampı filmi, sorumsuz ve her şeye çok kolay ulaşan gençlerin hayatlarının bir anda değişmesini ele alıyor. Bu gençler bu zaman kadar hiç sorumluluk sahibi değilken şimdi hayatta kalma mücadelesi vermektedirler.

Ölüm Kampı filminin konusu

Ölüm Kampı filmi uyuşturucu bağımlısı olan gençler etrafında gelişiyor. Bu gençlerin aileleri oldukça zengin insanlardan oluşmaktadır. Çocukların herhangi bir sorumluluğu olmadığı gibi ne isterlerse çok rahat bir şekilde ulaşmaktadırlar. Sürekli eğlenme merakı içerisinde olan bu gençler, ne yazık ki uyuşturucu bağımlısı olmuşlardır. Aileleri ise çocuklarının sorumluluk sahibi birer birey olması için bir adada askeri eğitim veren bir kampa gönderirler. Bu kampta çocuklara eğitim veren askerler, çocukların bacaklarına sensör takarlar. Bu sayede çocuklar adadan kaçamazlar.  Askerlerin arasında bulunan gardiyanlardan bir tanesi kızlarla seks yapmak karşılığında onları serbest bırakacağını söyler. Söz konusu anlaşmaya uymayan siyahi bi kadın ise bu tuzağa düşer. Grup içerisinde yer alan gençlerden bir tanesi ise hiç yüzme bilmemektedir.

Gençler bu kamptan çıkabilecekler mi?

Hayatlarında hiçbir zorluk ile karşılaşmayan bu gençler şimdi neyin içerisinde olduklarını anlamaya çalışırken, hayatlarında ilk defa hiç tanımadıkları sert ve katı insanlardan emir almaktadırlar. Peki bu kamptan çıkış var mı? Sorunun cevabı ise izlerken göreceksiniz. Hayatlarını sürekli belaya sokan ve hiçbir şey umurunda olmayan bu gençler ise şimdi yaşam mücadelesi vermek zorundadırlar. Ölüm Kampı filmini sitemizden Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Crew & Casts

Be the first to review “Ölüm Kampı”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

There are no reviews yet.