Nereye Bakıyor Bu Adamlar

197688 dk

Nereye Bakıyor Bu Adamlar Konusu

Nereye Bakıyor Bu Adamlar izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Metin ve Zeki taşrada yaşayan iki yakın arkadaştır. Metin’in İstanbul’a gidip beşik kertmesi Ayşe’yi bulmak gibi bir hayali vardır ve seneler boyunca bu hayalle yaşar. Nihayet İstanbul’a gidip bu planı eyleme geçirmeye karar verdiğinde, Zeki de onu yalnız bırakmayarak yollara düşer. İki arkadaş daha önce hiç görmediği şeyler gördüğü bu yolculukta, talihsiz bir olayla karşılaşır. Yolculuk esnasında yaralı bir adam bulurlar ve ona yardım etmek isterler, ancak adam hastaneye ulaştıklarında çoktan ölmüştür. Yaşanan bu talihsiz olaydan Metin ve Zeki sorumlu tutulur. İki adamın yapabileceği tek şey kaçmaktır.

Metin ve Zeki İstanbul’un kalabalığında ne yapacaklarını düşünürken, bir reklam ajansı çalışanı onları fark eder ve fotoğraflarını çeker. Çekilen bu fotoğraf reklam ajansının yeni kampanyasında kullanılır. Polislerden kaçan ve bir yandan da Metin’in beşik kertmesi Ayşe’yi arayan Zeki ve Metin, her yerde gördükleri el broşürlerinden tedirgin olurlar. Kanun tarafından ivedilikle arandıklarını sanan iki kafadar, oldukça komik durumlara düşerek saklanmaya devam ederler.

Kısa sürede popüler olan Nereye Bakıyor Bu Adamlar kampanyası sayesinde Zeki ve Metin herkesin tanıdığı simalar haline gelir. Metin’in beşik kertmesi Ayşe, o sırada bir fabrikanın çalışanıdır ve çalışma arkadaşları ile birlikte greve gitmiştir. Metin ve Zeki’nin çiçeği burnunda olan popülaritesi genç kadını ve vardiya arkadaşlarını kurtaracaktır. Metin ve Ayşe’yi yakınlaştıracak bir takım olaylar gerçekleşecektir.

Nereye Bakıyor Bu Adamlar Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Nereye Bakıyor Bu Adamlar”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.