Mutlu Son (Happy Ending) Konusu

Happy Ending filminde Luna ve Mink’i görüyoruz. İkisi de birbirlerine körkütük aşık olmuş harika bir çifttir. Fakat her şey iyi giderken Luna aslında bir sorunları olduğunu fark eder. Bu sorunu her ne kadar Mink’e açık açık söylemese de bir çözüm bulmaya çalışır. Seks hayatları iyi gitmiyordur. Luna, Mink tarafından tatmin edilemediği için mutsuzdur.

Bir gün aklına bir fikir gelir. Bir kişi daha bulup Mink ile birlikte ilişki yaşamayı düşünür. Mink bunu olumlu karşılar ve kabul eder. İşler o zaman değişmeye başlar. Eve adında güzeller güzeli bir kadınla yolları kesişir ve üçü takılmaya başlar. Mink için bu tek seferlik bir olay olsa da Luna açısından durum hiçbir şekilde böyle değildir.

Luna, Eve adlı kadınla gizli gizli görüşmeye başlar ve bu noktada her şey farklı bir yöne doğru gidecektir. Luna konuya dair ne yapacağını asla bilemez, ilk kez Mink olmadan bambaşka bir yol çizmektedir. Bu da ona kendini kötü hissettirir. Film boyunca Luna’nın bu hatadan dönüp dönmeyeceğini merak ediyorsunuz. Bakalım sonuç tam olarak ne olacak?

Genç kadın yönetmenler arasında en güçlü isimlerden biri olan Joosje Duk’un yönettiği bu filmde Luna karakterine Gainte Jansen, Mink’e Martijn Lakemeier ve Eve karakterine de Joy Delima hayat veriyor. Her biri de genç ve geleceği parlak olan bu oyuncuların performansına da kesinlikle tam not veriyorsunuz. Happy Ending filmini izlediğinizde ilişkilere dair birçok konuda kendi içinizde sorgulamaya giriyorsunuz.

Mutlu Son (Happy Ending) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Mutlu Son (Happy Ending)”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Happy Ending film