McBride: Semper Fi Konusu

Özet

Eski bir polis dedektifi, karısını öldüren mutfak bıçağının yanında ağır yaralı olarak bulunan bir adamı savunmaktadır.

Konu

Masum bir kadının tüyler ürpertici bir şekilde öldürülmesi McBride’ın soruşturma becerilerini harekete geçirirken, ortağı Roberta’yı (Marta Dubois, Silk Stalkings) daha kişisel bir şekilde etkiliyor.

Pek hoş bir manzara değil. Tom (Liam Waite, Ghosts of Mars), Güney Kaliforniya’nın ağaçlarla çevrili şirin bir mahallesindeki bungalovda, vahşi bir saldırının ardından kendine geldiğinde kendini kanlar içinde, hamile karısını ise yatağında bıçaklanarak öldürülmüş olarak bulur. Magazin basınında büyük bir hikaye vardır ve avukat McBride’ın Tom’un masumiyetini kanıtlamak için elinde büyük bir dava vardır. Zorla girme yok. Sadece karısından kocasına doğru bir kan izi var. McBride’ın ortağı adli tıp dedektifi Roberta Hansen için durum daha nettir: Her zaman önce eşe bakılır. Ve bu davada, en son.

Ama Roberta için dava biraz daha derindir. Tom’un kız kardeşi Katherine Mitchell (Barbara Niven, Back to You and Me), yirmi yıldır polis teşkilatında çalışan bir IAB psikiyatristidir. O ve Roberta’nın geçmişi de bir o kadar eskiye dayanmaktadır ve aralarında pek çok husumet vardır. McBride’ın elindeki tek ipucu Tom’un mazeretidir: Tom’un ilişki yaşadığı kadın ve tesadüfi olmayan bir şekilde Tom’un Körfez’deki komutanının kızı olan Kaia Roberts (Katie Walder, Gilmore Girls). Tom onun o meşum gece eve geldiğini söylüyor. Gerçek şu ki Kaia o gece uyuşturucu rehabilitasyon merkezine kapatılmıştı. Hem McBride hem de Roberta için birinin yalan söylediği açıktır. Keşfetmek üzere oldukları şey ise daha da şaşırtıcıdır: Neden?

Detaylar

Yönetmen: John Larroquette
Yazarlar: Dean Hargrove, Rachel Stuhler
Oyuncular: John Larroquette, Marta DuBois, Matt Lutz, Liam Waite, Barbara Niven, Nicholas Turturro
Yapımcılar: Robert A. Halmi, Dean Hargrove, Larry Levinson, Michael Moran, Brian Shanley
Stüdyo: RHI Entertainment
Ülke: ABD
Dil: İngilizce
Film Süresi: 90 dakika

McBride: Semper Fi Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “McBride: Semper Fi”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.

McBride: Semper Fi