Krallar Kralı Konusu

Krallar Kralı izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Krallar Kralı filminde Murat adındaki yakışıklı, cesur bir adamın bir soyguna bulaşmasıyla bambaşka noktaya giden yaşam öyküsünü seyrederiz. Krallar Kralı filminde Murat, fakirliğinden, yoksulluğundan bıkmıştır ve bu durumdan kurtulmak için arayışlara girer. Murat, Yusuf ve Sabri’nin hırzılık, soygun yapmak için düşündükleri planlara dahil olur Krallar Kralı filminde. Krallar Kralı filminde, aralarında anlaşma yaparlar, bu hareketli aksiyon dolu soygunda aralarından birisi yaklanırsa, kimsenin polise itirafta bulunmayacağına ele vermeyeceğine söz verirler birbirlerine. Krallar Kralı filminde Murat polis ekipleri tarafından yakalanır ve tüm suçları üzerine alır genç adam, cezaya çarptırılır. Yirmi yıl hapis yatacaktır Murat, Krallar Kralı filminde. Murat demir parmaklıklar arkasında yıllar geçirir ve çıkacağı günü iple çeker Krallar Kralı filminde. Krallar Kralı filminde Yusuf ve Sabri ikilisi Murat’ın hakkını yerler, çaldıkları parayla ticaret yapıp zenginliğe kavuşurlar.

Krallar Kralı filminin yönetmeni Bilge Olgaç’tır. Krallar Kralı filminin senaryosu Yılmaz Güney’e aittir. Krallar Kralı filminin yapımcısı Hasan Kazankaya’dır. Krallar Kralı filminin müzikleri Sezen Cumhur Önal’a aittir. Krallar Kralı filminin görüntü yönetmeni Vedat Akdikmen, Kenan Davutoğlu ve Salih Dikişçi’dir. Krallar Kralı filminin eseri Hasan Kazankaya’ya aittir. Krallar Kralı filminin türü maceradır. Krallar Kralı filminin oyuncuları Yılmaz Güney,  Mümtaz Ener,  Danyal Topatan,  Senih Orkan, Fatma Bilgen’dir.

Krallar Kralı filmi zevkle keyifle seyredebileceğiniz muhteşem bir Yeşilçam filmidir. Krallar Kralı filmi suç ve drama türü karışımı harika bir yapımdır. Krallar Kralı filminin başrolü ünlü star, yıldız ve sinemanın çirkin kralı Yılmaz Güney’dir. Krallar Kralı filmi çok güzel ve heyecanlı bir filmdir. Krallar Kralı filmi unutulmazlar arasındadır. Krallar Kralı filmi hafızalara kazınmış çok güzel bir Güney filmdiri. Krallar Kralı filmi farklı konusuyla sizi içine çekecek ve seyir keyfi yaşatacaktır.

Krallar Kralı Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Krallar Kralı”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Krallar Kralı