Kocamın Nişanlısı Konusu

Kocamın Nişanlısı izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Kocamın Nişanlısı zevkle, keyfile seyredeceğiniz harika bir Yeşilçam melodramıdır. Kocamın Nişanlısı filmini mutlaka seyretmelisiniz. Kocamın Nişanlısı filmi çok güzel bir filmdir. Kocamın Nişanlısı filmini çok seveceksiniz. Kocamın Nişanlısı filmi enfes bir drama, kahkahalarla seyredeceğiniz bir komedidir. Kocamın Nişanlısı filmi kendinizi içinde bulacağınız ve çok büyük sinema keyifleri alacağınız bir filmdir. Kocamın Nişanlısı filmini beğeneceksiniz. Kocamın Nişanlısı filmini mutlaka seyretmelisiniz. Kocamın Nişanlısı güzel bir melodram filmidir. Kocamın Nişanlısı filmi harika bir filmdir. Kocamın Nişanlısı filmi enfes bir filmdir. Kocamın Nişanlısı filmi muhteşem bir filmdir.

Kocamın Nişanlısı filmi melodram ve komedi türlerindedir. Kocamın Nişanlısı filminin yapım yılı 1965’tir. Kocamın Nişanlısı filmi 35 mm siyah beyaz çekilmiştir. Kocamın Nişanlısı filminin çekildiği ülke Türkiye’dir. Kocamın Nişanlısı filminin yönetmeni Turgut Demirağ’dır. Kocamın Nişanlısı filminin senaristi Turgut Demirağ’dır. Kocamın Nişanlısı filminin yapımcısı Turgut Demirağ’dır. Kocamın Nişanlısı filminin oyuncuları başta perdenin aranan yıldızı ve unutulmaz sinemacı Sadri Alışık olmak üzere, Çolpan İlhan, Gönül Yazar, Hüseyin Baradan, Mualla Sürer, Yavuz Karakaş, Mürüvvet Sim, Pekcan Koşar, Kerem Alışık’tır.

Kocamın Nişanlısı filminde okula, tahsile büyük merakı olan bir kadının, eşine zaman ayıramadığı için soğumasıyla birlikte. Kocasını tekrar kendisine aşık etme mücadelesi anlatılır. Kocamın Nişanlısı filmininde ailevi konular yer alır. Bir karı kocanın ilişkisi ve aşklarını tamir etme mücadelesi. Kocamın Nişanlısı filmi unutulmaz sahneleriyle, melodramı doruklarına kadar yaşatan oyuncularıyla. Yeşilçam yıldızlarını buluşturmuş bir filmdir Kocamın Nişanlısı filmi.

Kocamın Nişanlısı Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Kocamın Nişanlısı”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Kocamın Nişanlısı