Kızım ve Ben Konusu

Kızım ve Ben izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Kızım ve Ben filminde Leyla saf yerine konulmuştur Kemal tarafından. Kemal, kimliğini saklamıştır genç kadından ve yaptığı kirli işlere, ticari kaçacakçılık işlerine paravan yapmıştır Leyla’yı. Kemal polisler tarafından ele geçirilip, tutuklanır, hapishaneye götürülür, Leyla’ya iftira eder ve kadıncağızın hayatını perişan eder Kızım ve Ben filminde. Masum kız Leyla, tıp fakültesine okuyan başarılı bir öğrencidir nerdeyse mezun olacaktır ancak Kemal yüzünden hapse girer genç kız. Leyla’nın bir de kızı vardır, demir parmaklıklar arkasında kalınca kızından da ayrılmak zorunda kalır masum genç kadın Kızım ve Ben filminde. Leyla hapishanede de düzgün ve çalışkan kişiliğini gösterir, cezaevinin hekimine yardım eder dışarı çıkınca hemşirelik belgesi alır Kızım ve Ben filminde. Tedavi ettiği, hemşirelik işlemlerini yaptığı hastası Murat alır, Murat sakattır. Leyla ve Murat arasında güzel bir etkileşim olur Kızım ve Ben filminde. Ancak aralarındaki bağ oluştukça, Murat’ta iyileşmeye başlar veda vakti da gelmiştir.

Kızım ve Ben filminde güzeller güzeli genç bir kızdır Leyla, yaşamının gidişatında değişiklikler olacaktır. Düğün günü, ihanete uğradığını öğrenecektir, hayatı mahvolacaktır. Kemal, kaçakçılık ve her türlü kirli işi yapan kötü bir adamdır Kızım ve Ben filminde. Kemal, Leyla’dan gerçek yüzünü gizler ve pis işlerinde kullanır haberi olmadan Leyla’nın Kızım ve Ben filminde. Kemal polis ekipleri tarafından yakalanır ve Leyla’nın üzerine kalır suç Kızım ve Ben filminde. Leyla travmalar, şoklar geçirir. Leyla demir parmaklıkların ardında, soğuk hapishane ortasında bulur kendisini Kızım ve Ben filminde. Kızı da vardır Leyla’nın hasretle yanıp tutuşur. Hapishanede hemşire olur. Dışarı çıkınca hastalara bakmaya başlar Kızım ve Ben filminde. Engelli Murat’la tanışır ve birbirlerine aşık olurlar Kızım ve Ben filminde.

Kızım ve Ben filminin yönetmeni Orhan Aksoy’dur. Kızım ve Ben filminin senaryosu Erdoğan Tünaş’a aittir. Kızım ve Ben filminin görüntü yönetmeni Kriton İlyadis’tir. Kızım ve Ben filminin müzikleri Metin Bükey’e aittir. Kızım ve Ben filminin yapım şirketi Erman Film’dir. Kızım ve Ben filminin yapımcısı Hürrem Erman’dır. Kızım ve Ben filminin oyuncuları Kartal Tibet, Hülya Koçyiğit, Önder Somer, Hulusi Kentmen, Nedret Güvenç, Aydın Tezel, Ülkü Akbaba, Azra Balkan’dır.

Kızım ve Ben Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Kızım ve Ben”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.