Karınca Kapanı Konusu

2014 yılında ilk defa seyirci karşısına çıkan Karınca Kapanı filmi, Türkiye’ye aittir. Gerilim filmler kategorisinde yer alan Karıncaa Kapanı filminin yönetmen koltuğunda Fırat Tanış yer almaktadır. Karınca Kapanı filminin başrol oyuncuları ise şu şekilde sıralanmaktadır; Fırat Tanış, Cüneyt Uzunlar, Neslihan Yeldan ve İdil Vural.

Karınca Kapanı filminin konusu

Münevver Sarıselimoğlu, en başta inşaat sektörü olmak üzere birçok alanda faaliyet gösteren çok büyük bir holdingin sahibi olan Güven Sarıselimoğlu’nun hanımıdır. Sürekli olarak kocaasının gözetimi altında yaşayan, baskı ve şiddet gören Münevver Sarıselimoğlu çok mutsuz bir hayat sürmektedir. Kocası Güven Sarıselimoğlu’nun biraz canını yamak isteyen Münevver ise kendince küçük bir plan arayışına girer.

Münevver kocası için plan bulamaz ama…

Münevverin en yakın arkadaşı olan Özgür sayesinde, hiçbir şeyden korkusu olamayan Galip ile tanışırlar. Galip ise, plan kurmak isteyen bu kadının intikam duygusuna birkaç adım öteye taşıyarak kimsenin hayal dahi edemeyeceği bir noktaya getirir. Daha doğrusu çok başarılı bir plan kurar. Bu planın sonucunda ise Güvenin hiç hesaplamayacağı bir kaos ortaya çıkacaktır. Karınca Kapanı filmini sitemizden izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Karınca Kapanı Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Karınca Kapanı”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.