Kaderim Böyle İmiş Konusu

Kaderim Böyle İmiş izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Kaderim Böyle İmiş filminde aynı güzeller güzeli kadına aşık olan iki erkeğin büyük rekabetleri anlatılmaktadır. Şeyde abisi Şevki ile birlikte yaşamaktadır ve çok büyük servet sahibidir. Çok zengin variyetli olduğu için Şeyda, abisi onu hiç kimseyle evlendirmek istemez asla Kaderim Böyle İmiş filminde. Abdo ve Kadir Şeyda’ya sonsuz bir aşk beselemetkedirler Kaderim Böyle İmiş filminde. Abdo ve Kadir bölgenin esnaflarından, zenginlerindendir. Şeyde ise Abdo’ya sevda, aşk beslemektedir Kaderim Böyle İmiş filminde. Kaderim Böyle İmiş filminde Şeyda ve Abdo evlenmek için yollar aramaya çabalarlar.

Kaderim Böyle İmiş büyük zevkle, keyifle seyredeceğiniz muhteşem bir filmdir. Kaderim Böyle İmiş filmini mutlaka seyretmelisiniz. Kaderim Böyle İmiş filmi çok seveceğiniz harika bir yapımdır. Kaderim Böyle İmiş filmini aklınızdan çıkaramayacaksınız. Kaderim Böyle İmiş filmi çok güzel bir filmdir. Kaderim Böyle İmiş dönemin yıldızlarının buluştuğu çok güzel bir filmdir. Kaderim Böyle İmiş filmi unutulmazlar arasındadır.

Kaderim Böyle İmiş harika oyunculukları, unutulmaz sahneleri müzikleri oyunculukları çekimleriyle döneminde etki bırakmış bir filmdir. Yeşilçam’ın ilk yıllarının ürünlerinden olan Kaderim Böyle İmiş filmini çok seveceksiniz. Kaderim Böyle İmiş filmininin yapım yılı 1959’dur. Kaderim Böyle İmiş filminin türü maceradır. Kaderim Böyle İmiş filminin yönetmeni Nejat Saydam’dır. Kaderim Böyle İmiş filminin senaryosu Hüseyin Peyda’ya aittir. Kaderim Böyle İmiş filminin yapımcısı Şevket Aktunç’a aittir. Kaderim Böyle İmiş filminin görüntü yönetmeni Turgut Ören’dir. Kaderim Böyle İmiş filminin süresi doksan dokuz dakikadır. Kaderim Böyle İmiş filminin oyuncuları starları ünlü oyuncuları Muhterem Nur (Şeyda), Hüseyin Peyda (Abdo), Leyla Sayar (Elif), Talat Gözbak (Kasım), Semih Sezerli, Necdet Tosun (Tosun), Ali Seyhan, Mahmure Handan, Orhan Erdamar, Dursune Şirin, Ayfer Yeniyuva,, Abdullah Ataç, Tomris Hakgüder, Suzan Uçarer, Mehmet Kartal, Ali Seyhan, Nevin Özkuş, Mualla Sürer, Cemal Sahir. Okuyanlar: Rukiye Ecevit, Salih Uygun, ,Semih Sezerli (Selim)’dir.

Kaderim Böyle İmiş Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Kaderim Böyle İmiş”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Kaderim Böyle İmiş