Güngörmüşler Konusu

Güngörmüşler izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Güngörmüşler filminde eski br milyoner sevdaya tutulmuştur, aşıktır, bu aşk sebebiyle büyük çıkmazlara sürüklenir. Ayrıca bu milyoner servet avcısıdır. Batmış bir eski zengin olan Murat, işleri kötü gidip iflası yazdıktan sonra elinde sadece büyük bir köşk kalır. Köşkte kimse yoktur Güngörmüşler filminde, Murat’ı yalnız başına bırakıp çekip gitmişlerdir tüm çalışanlar. Köşkün çalışanları iki sene zarfında değişik işlerde çalışıp gelirlerini Murat’a hediye etmişlerdir Güngörmüşler filminde. İstekleri Murat’ın bir gün zengin olmasıdır köşktekilerin. Hayalleri Murat’ın eskisi gibi zengin olmasıdır ama boşadır. Murat tüm kredilerini kuruşu kuruşuna tüketmiştir. Güngörmüşler filminde köşk ahalisinin muhteşem bir planı oluşur. Şayet Murat çok zengin bir ecnebi turist kızla izdivaç gerçekleştirirse tüm işler yoluna girecektir Güngörmüşler filminde. Variyetli bir zengin yabancı kız ve biricik annesi bu planda başroldedir. Bu zengin turistler Murat ile tanıştırılıp kızlarıyla evlendirilecektir Güngörmüşler filminde. Bu plan umulduğu gibi olmaz tabii ki Güngörmüşler’de.

Güngörmüşler filmi keyifle, zevkle izleyeceğiniz harika bir komedi filmidir. Güngörmüşler’i mutlaka seyretmelisiniz. Güngörmüşler filminde ünlü yıldızlar, aktörler, aktrisler, komediyenler yer alır. Güngörmüşler filmi Yeşilçam filmlerindendir. Güngörmüşler çok güzel bir filmdir. Güngörmüşler filmini seyretmelisiniz. Güngörmüşler çok harika bir filmdir. Güngörmüşler unutulmaz bir filmdir.

Güngörmüşler filminin yönetmeni İlhan Engin’dir. Güngörmüşler filminin senaryosu İlhan Engin’e aittir. Güngörmüşler filminin yapımcısı Semih Sarıoğlu’dur. Güngörmüşler filminin görüntü yönetmeni Abdullah Gürek’tir. Güngörmüşler filminin oyuncuları İzzet Günay , Ayşen Gruda , Hadi Çaman , Kerem Yılmazer , Defne Toppare , Yılmaz Gruda , Reha Yurdakul , Semih Sezerli , Ayben Erman , Ayten Erman , Yüksel Gözen , Nevin Güler , Zafer Önen , Mahmure Handan , Çetin Tolbas , İsmail Hakkı Şen , İlhan Hemşeri , Nilüfer Koçyiğit , Nermin Özses’tir.

Güngörmüşler Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Güngörmüşler”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Güngörmüşler