Gönül Kimi Severse Konusu

Gönül Kimi Severse izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Gönül Kimi Severse filminde bir genç adam kötü bir pusu sonuncunda tuzağa maruz kalır ve kapana takılır. Ahmet otomobil bakımı tamiri yapan yakışıklı bir genç adamdır Gönül Kimi Severse filminde. Ahmet’in isteği güzeller güzeli aşık olduğu kadın Filiz ile evlenmektir Gönül Kimi Severse filminde. Ahmet’in çok para kazanamsı lazımdır bu izidvaçı gerçekleştirmek evlilik masraflarını karşılaması için Gönül Kimi Severse filminde. İyi yürekli bir ustası vardır Ahmet’in ve Ahmet’e iyilik yapmak istemektedir Gönül Kimi Severse filminde. Ustası Ahmet’İn çok para kazanması için gecede çalışması teklifinde bulunur Gönül Kimi Sever filminde. Ahmet daha da fazla para kazanmaya, ekonomisini güçlendirmeye başlar Gönül Kimi Severse filminde.

Bu gece yapılan iş Ahmet’e hayır getirmeyecektir kötü niyetli bir suç şebekesinin eline düşme durumu olacaktır Gönül Kim Severse filminde. Bu durum Ahmet’in hayatında büyük bir değişiklik yaşatacaktır ve farklı yollara savuracaktır düzenini Gönül Kimi Severse filminde. Gönül Kimi Severse filmini mutlaka seyretmelisiniz, Gönül Kimi Severse filmi akıllarda yer edecek harika bir yapımdır. Gönül Kimi Severse filmi muhteşem bir yapımdır. Gönül Kimi Severse filminde dönemin önemli yıldızları yer almaktadır. Gönül Kimi Severse filmi harika bir yapımdır. Gönül Kimi Severse filmi Yeşilçam’ın en önemli filmlerinden birisidir.

Gönül Kimi Severse filminin yapımcısı Yoakim Filmeridis’tir. Gönül Kimi Severse filminin yönetmeni Asaf Tengiz’dir. Gönül Kimi Severse filminin senaristi Asaf Tengiz’dir. Gönül Kimi Severse filmi tür olarak melodramdır. Gönül Kimi Severse filmin yapım yılı 1959’dur. Gönül Kimi Severse filminin oyuncuları Turgut Özatay, Feridun Karakaya, Osman Alyanak, Muzaffer Tema, Avni Dilligil, Serpil Gül, Melahat İçli’dir.Gönül Kimi Severse muhteşem bir filmdir. Gönül kimi Severse filmi akıllarda yer edecek harika bir yapımdır. Gönül Kimi Severse filmini mutlaka seyretmelisiniz. Gönül Kimi Severse filmi harika bir filmdir.

Gönül Kimi Severse Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Gönül Kimi Severse”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Gönül Kimi Severse