Gizli duygular Konusu

Gizli duygular izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Gizli Duygular, 1984 yılında sinema severlerle buluşan ve yönetmen koltuğunda Şerif Gören’in oturduğu uzun metraj bir türk filmidir. Filmin oyuncu kadrosunu; Necati Bilgiç, Göksel Kortay, Müjde Ar Ali Tutal, Zümrüt Cansel, Bülent Bilgiç, Füsun Demirel, Yaşar Alptekin, Ümit Yesin, Bedri Uğur gibi isimler oluşturmuştur.

Ayşen, toplum baskısı ve çevre korkusu ile erkeklere karşı hep mesafeli olan ve hayata geç kalan bir genç kadındır. Seneler boyunca anne babasından, çevrede yaşayan diğer insanlarda duyduğu sözler yüzünden hayatına hiçbir erkeği dahil etmeyen ve cincelliğe karşı tabuları olan genç kadının başından geçen deneyimler anlatılır. Erkeklere ve cinselliğe karşı hep bir merak besleyen ve bu merakını ancak duydukları ve gördükleri ile gideren Ayşen, onunla aynı labaratuvarda çalışan Cemal’e karşı bir takım hisler besler.

Ayşen ne kadar tabu sahibi ve çekingense, karşı dairesinde yaşayan Ayşecan da bir o kadar uçarı bir kadındır. Hemen her gün başka adamlarla görüşen, sık sık sevgili edinip bu erkeklerden de bir süre sonra ayrılan Ayşecan, kimsenin ne düşündüğünü asla önemsemez ve hayatı kendi bildiği gibi yaşaymaya kararlıdır. Onun bu vurdumduymaz ve rahat hayat görüşü Ayşen’i derinden etkiler. Genç kadın artık hayatında bir şeyleri değiştirmeye ve bastırdığı tüm duyguları serbest bırakmaya karar verir. Cemal’e olan hislerini nihayet belli etmeye başlayan Ayşen, ondan karşılık alır. Ayşen ve Cemal bir süre sonra bir ilişki yaşamaya başlar. Hayatında hiç yaşamadığı birçok şeyi ilk kez deneyimleyen Ayşen, bedeniyle, cinsellikle ve var olduğunda dahi haberi olmadığı birçok hisle tanışır. Ayşen’in bu farkındalık ve mutluluk süreci Cemal tarafından baltalanmaya başlar. Genç adam hem çapkın hem de gamsızdır, üstelik Ayşecan ile olan bağlantısı da Ayşen’in canını sıkar.

Gizli duygular Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Gizli duygular”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.