En Şiddetli Sene Konusu

En Şiddetli Sene izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2014 yılında seyirci karşısına çıkan En Şiddetli Sene filmi, Amerika Birleşik Devletleri’ne aittir. Dram filmler kategorisinde yer alan En Şiddetli Sene filminin yönetmen koltuğunda J. C. Chandor oturmaktadır. Filmin başrol oyuncu kadrosu ise şu isimlerden oluşuyor; Oscar Isaac, Jessica Chastain, David Oyelowo. Gerilim dolu sahneleri ile seyirci karşısına çıkan En Şiddetli Sene filmi, 1981 yılında geçen olaylara değiniyor. New  York’ta geçen olayları ele alan film, bir aile üzerinden işliyor.

En Şiddetli Sene filminin konusu

1981 yılının kış mevsiminde, New York’ta geçen göçmen bir ailenin yaşamını ele alan En Şiddetli Sene filmi, gerilim dolu sahneleriyle karşımıza çıkıyor. New York kenti tarihinin en zor dönemini geçirirken şehre yeni yetişen Anna ve Abel Morales çifti, karşılarını çıkan bütün fırsatları değerlendirirken öte yandan işlerini büyütüyorlar. Şehirde hakim olan şiddet, yolsuzluk, ve suç sarmalı içerisinde ayakta durmaya çalışmaktadırlar. Petrol sektöründe çalışan Abel Morales, piyasanın zor şartlarını ve rakiplerini acımasızlığını yaşayarak öğrenir.

Abel Morales kendine yeni yol çizer

Abel Morales, bu zorlu şehirde ayakta kalabilmek için tek yolun en az bu insanlar kadar vahşi olmakta olduğunu anlar. Abel yasal yollarla kurduğu tüm bu düzeni bozarak, kendine yasal olmayan yollar çizerek bu tehditler ile savaşmaya başlar. En Şiddetli Sene filmini sitemizden Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

En Şiddetli Sene Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Production

Jonathan King

İdari Yapımcı

Jeff Skoll

İdari Yapımcı

Kerry Orent

İdari Yapımcı

Crew

Susan Hegarty

Dialect Coach

Art

Ron Petagna

Construction Coordinator

Costume & Make-Up

Kay Georgiou

Hairstylist
İlk yorum yapan siz olun “En Şiddetli Sene”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.