Eller Yukarı, Damat! (The Out-Laws)

Eller Yukarı, Damat! (The Out-Laws) Konusu

Özet

Yönetmenliğini Tyler Spindel’in yaptığı Out-Laws, Ben Zazove ve Evan Turner tarafından yazılan, Adam DeVine, Allen Covert ve Adam Sandler tarafından üretilen 2023 yılı yapımı bir Amerikan komedi-aksiyon filmidir. Filmin başrollerinde Nina Dobrev, DeVine, Pierce Brosnan ve Ellen Barkin yer alıyor. Filmin konusu, düğün zamanı müstakbel kayınvalidesi olabileceğinden şüphelendiği suçlular tarafından bankası soyulan bir banka müdürünün hikâyesini işliyor.

7 Temmuz 2023 tarihinde The Out-Laws filmi, Netflix’te yayınlandı.

Konu

Owen Browning, hayatının aşkı Parker ile evlenmek isteyen dürüst bir banka müdürüdür. Düğün zamanı bankası kötü şöhretli Hayalet Haydutlarca gasp edilir. Owen, kayınpederinin, kasabaya yeni gelen kötü şöhretli Haydutlar olduğunu düşünür.

Owen Browning, sonunda sevdiği kişinin ailesiyle tanışacağı için heyecanlıdır, çünkü fazla olabileceklerinden endişe eder.

Bankada Owen, kasaya kilitlenerek şaka yapılan bir personeli kurtarmaya çalışır. Bu yolla, bankalarının güvenlik sisteminin ne derece modern olduğunu gösterir; rakip bankanın güvenliğinin bölgedeki en iyisi olarak kabul edildiğini söylerler. Owen kasalarda bir acil kaçış mandalı olduğunu da ayrıca belirtir. Akşam yemeğinde ailesiyle, Parker’ın ebeveynlerinin ortaya çıkacağı ile ilgili konuşurlar.
Bu esnada Owen, bir düğün fotoğrafı için Parker’ın fotoğraflarına erişmek için, bir görüşme yapmak ister. Ancak bu aramasıyla beraber tuhaf olaylar yaşanır

Sonraki geece McDermott’lar, Parker dışarıda yoga dersi verirken onun evine girerler ve Owen’ı korkuturlar.

Eller Yukarı, Damat! (The Out-Laws) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Adam Devine

Owen Browning

Nina Dobrev

Parker McDermott

Pierce Brosnan

Billy McDermott

Ellen Barkin

Lilly McDermott

Richard Kind

Neil Browning

Ashley Judd

Margie Browning

Cliff Curtis

Agent Oldham

Unknown

Rupert Gregson-Williams

Original Music Composer

Jon Billington

Production Design

Kami Asgar

Supervising Sound Editor
İlk yorum yapan siz olun “Eller Yukarı, Damat! (The Out-Laws)”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Eller Yukarı, Damat!