The Squad Konusu

2011 yılında ilk defa seyirci karşısına çıkan The Squad filmi Kolombiya ülkesine aittir. Gerilim filmler ve korku filmler kategorisinde yer alan The Squad filminin yönetmen koltuğunda Jaime Osorio Marquez oturmaktadır. The Squad filminin başrol oyuncuları ise şu şekilde sıralanıyor; Juan Pablo Barragán, Alejandro Aguilar ve Mauricio Navas.

The Squad filminin konusu

Kolombiya’nın oldukça ıssız arazilerinden birine konuşlandırılmış olan askeri bir üs ile bir anda bağlantı kesilir. Askeri üssün bir terörist saldırısına uğradığını düşünen yetkililer, hemen 9 kişilik ekip kurarak bölgeye bir manga gönderirler. 9 kişilik ekipten oluşan bu askeri birlik üs bölgesine gittikleri zaman, korkunç bir katliamdan geriye kalanlara korku dolu gözlerle bakarlar. Bu ıssız ve kimsesiz askeri üste zincire vurulmuş dilsiz bir kadın dışında herhangi bir şekilde yaşam belirtisi yoktur. Dış dünya ile bir türlü iletişime geçmeyi başaramayan bu askerler bu vahşeti kimin işlediğine dair herhangi bir fikir sahibi değillerdir.

Askerler bu durumu nasıl çözecekler?

Kafalarında bir sürü soru biriktiren bu askerlerin aklına gelen ilk soru bu dilsiz ve tuhaf kadının kim olduğudur? Bu tuhaf görünümlü ve insanı korkutan kadın acaba terörist mi yoksa kurban mı? Yoksa doğaüstü güçlere sahip olan kötü bir cadı mı? Askerler gördükleri manzara karşısında aralarında paranoya kök salmaya başlar. Büyük bir korunun esiri olurlar ve öğrendikleri korkunç sır sonrasında insanlıklarını kaybedip birbirlerine vahşi bir şekilde saldırmaya başlarlar. The Squad filmini sitemizden Türkçe alt yazı olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

The Squad Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “The Squad”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.