Ejder Kapanı Konusu

Ejder Kapanı izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2010 yılında ilk defa seyirci karşısına çıkan Ejderha Kapanı filmi, Türkiye’ye aittir. Aksiyon filmler, suç filmleri ve gerilim filmler kategorisinde yer alan Ejderha Kapanı filminin yönetmen koltuğunda Uğur Yücel oturmaktadır. Ejderha Kapanı filminin başrol oyuncuları ise şu şekilde sıralanmaktadır; Ahmet Mümtaz Taylan, Uğur Yücel, Kenan İmirzalıoğlu, Nejat İşler, Berrak Tüzünataç, Ceyda Düvenci, İlker Aksum

Ejderha Kapanı filminin konusu

Güneydoğu Bölgesi’nde askerlik yapan Er Ensar (Nejat İşler) acıması olmayan adeta ölüm makinesidir. Ensar askerdeyken 12 yaşındaki kız kardeşine bir sübyancı tecavüz etmiştir. 12 yaşındaki kız çocuğu bunu kaldıramaz ve psikolojik olarak çok yıpranır. Bunun üzerine kızı tedavi görmesi için kıl hastanesine yatırırlar. Tüm bu yaşananları kaldıramayan çocuk ise çareyi kendini öldürmekte bulur. Akıl hastanesinde kendini asar. Ensar ise tüm bu yaşananları askerden geldiği zaman öğrenir ve dünyası başına yıkılır.

Bu olaydan sonra şehirde gizemli cinayetler işlenmeye başlanır

Tüm bu yaşanan olaylardan sonra şehirde ilginç bir şekilde cinayetler işlenmeye başlar. Şehrin çeşitli  yerlerinde cesetler bulunur. Gizemli katilin kim olduğunu bilemeyen yetkililer, dava ile özel olarak ilgilenmesi için cinayet masasından iki usta dedektif ayarlarlar. Bu dedektiflerden birisi Abbas (Uğur Yücel), diğeri ise “Akrep” lakabıyla tanınan Celal’dir (Kenan İmirzalıoğlu). Bir de bu ekibe dahil olan stajyer Ezo (Berrak Tüzünataç) vardır. Abbas’ın emekliliği artık dolmuştur. Bu aldığı son görevi de tamamladıktan sonra emekli olmaktır hayali. Emekli olup uzun yıllardır sevgili olan ve bir pavyonda şarkıcılık yapan Cavidan’ı (Ceyda Düvenci) da alıp uzaklara gitmek istemektedir.

Ejder Kapanı Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Ejder Kapanı”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.