Cehennem Melekleri 4: Bir Noel Hikayesi (The Expendables 4)

Cehennem Melekleri 4: Bir Noel Hikayesi (The Expendables 4) Konusu

Cehennem Melekleri 4: Bir Noel Hikayesi (The Expendables 4) izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Cehennem Melekleri 4: Bir Noel Hikayesi (The Expendables 4), yönetmen koltuğunda Scott Waugh’un yer aldığı heyecan verici bir aksiyon oyunudur. Cohen’in orijinal hikayesinden esinlenerek hazırlanan Spenser Cohen, Mac Adams ve John Joseph Connolly tarafından ortak bir şekilde yazılan bu Amerikan aksiyon filmi, Cehennem Melekleri serisinin dördüncü filmi olarak sunulmuştur. Film 2014 yılında vizyona girmiş ve büyük ses getirmiştir.

Cehennem Melekleri 4: Bir Noel Hikayesi filminin başrollerinde Sylvester Stallone, Jason Statham, Dolph Lundgren ve Randy Couture yer alıyor. Filmde önceki filmlerde oynadığı rolleri yeniden canlandıran bir kadronun yer aldığı Curtis “50 Cent” Jackson, Megan Fox, Andy Garcia, Tony Jaa, Eddie Hall, Sheila Shah, Jacob Scipio ve Levy Tran da kadroya katılacak. Yapımcı olarak Statham, Avi Lerner, Les Weldon, Yariv Lerner ve Kevin King de görev almaktadır. Filmin 2022 yılında Lionsgate tarafından vizyona girmesi bekleniyor.

 

 

Cehennem Melekleri 4: Bir Noel Hikayesi (The Expendables 4) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Cehennem Melekleri 4: Bir Noel Hikayesi (The Expendables 4)”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Cehennem Melekleri 4: Bir Noel Hikayesi