The Cradle Konusu

The Cradle izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

korku ve gerilim kategorilerinde yer alan The Cradle, 2007 yılına ait film. The Cradle yani Beşikteki El filminin yönetmen koltuğunda ise Tim Brown yer almaktadır. Gerilim ve korku dolu sahneleriyle insanın tüylerini diken diken etmeyi başaran film, bunu desteklemek için kasvetli müziklere yer vermiş. The Cradle (Beşikteki El) filminin başrol oyunları ise şu şekilde sıralanmakta; Lukas Haas, Emily Hampshire, Amanda Smith. Kanada’da çekilen film, oldukça ilgi toplamayı başarmıştır.

The Cradle filminin konusu

Frank ve Julie yeni taşındıkları kasabada anlam veremedikleri bir huzursuzluk içerisindedirler. Frank ve Julie’nin oğulları olan Sam ise henüz olayın farkında değildir. Fakat çok zaman geçmeden Julie ve Sam bir anda hastalanır. Üstelik sebebi de bilinmemektedir. Neyden dolayı hastalandıkları bir türlü anlaşılmaz. Frank ise süreki işkence görmektedir. Gördüğü bu işkence ise fiili değildir ama sürekli ruhani güçler tarafından kötü kötü rüyalar görmektedir. Bu durumdan oldukça rahatsız olan Frank, Julie ve Sam ne yapacaklarını bilemezler. Frank ise küçük çocuğun daha kötü bir şekilde etkilenmesini istemez ve bunun için yerel ebe olan Helen’in yardımını ister.

Frank ve ailesi için artık çok geçtir

Frank bir yandan bu laneti ortadan kaldırmanın yollarını ararken diğer yandan Helen’e umutsuz bir şekilde Sam’e bakması için yalvarır. Helen bu duruma ilk başlarda isteksiz yaklaşsa da Sam’in böyle bir ortamda yalnız kalmasına gönlüne razı olmaz ve Frank’in bu teklifini kabul eder. Frank ise tek amacı bu lanetin sebebini öğrenmek ve neyden kaynaklı olduğunu çözmek ister. Frank bir gün ilginç bir bilgiye ulaşır ve gözleri korkudan kocaman olur. Ancak iş çoktan geçmiştir. Frank’in ulaşmış olduğu bilgiye göre yıllar önce canlı olarak gömülmüş bir çocuğun intikamcı ruhu tarafından işkence görmekteler. Frank bu bilgiyi öğrendiğinde artık her şey için çok geçtir. Frank ne yapıp ne edip bu kötü ruhtan kurtulması gerekmektedir. Frank bu kötü ruhu bir yandan def etmeye çalırşırken diğer yandan ailesinin bu kötü ruhla daha fazla temas kurmasını önlemeye çalışır.

The Cradle Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “The Cradle”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.