Bilek Kesenler; Bir Aşk Hikâyesi (Wristcutters: A Love Story)

Bilek Kesenler; Bir Aşk Hikâyesi (Wristcutters: A Love Story) Konusu

Bilek Kesenler; Bir Aşk Hikâyesi (Wristcutters: A Love Story) izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Fantastik, komedi ve dram filmleri arasında yer alan Bilek Kesenler; Bir Aşk Hikâyesi (Wristcutters: A Love Story) adlı yapımın yönetmenliği Goran Dukic tarafından yapılmıştır. Bu heyecan verici yapımın senaryosu ise Goran Dukic ve Etgar Keret ikilisi tarafından kaleme alınmıştır. Bununla beraber filmin başrol oyuncuları arasında ise Patrick Fugit, Shannyn Sossamon ve Shea Whigham yer alıyor.

Desiree ile yaşamış olduğu ayrılığın ardından umutsuz olmaktan kurtulamayan Zia, bileklerini keserek intihar eder ve kendisini sadece intihar eden insanların yer aldığı büyük çöllerle kaplı, sağda solda eski lastiklerin ve yanmış kanepelerin görüldüğü bir öteki dünyada bulur. Tesadüf eseri, Desiree’nin de onun intiharından birkaç ay sonra intihar ettiğini ve u an kendisini aramakta olduğunu öğrenir ve Desiree’yi aramaya başlar. Eugene (kendisi elektrik ile öldüren bir Rus rockçı) ile birlikte Desiree’yi aramak üzere arabayla yola çıkarlar, bulundukları yerin sorumlularını aramakta olan ve yanlışlıkla bu yere alındığına inanan otostopçu Mikal’ı arabalarına alırlar. Kısa zamanda kendilerini Kneller’in kampında bulurlar, burada yaşanan küçük mucizelerin sayısı giderek artmaktadır. Mucizeler yaratan bir kral hakkında söylentiler duyarlar. Zia Desiree’yi bulabilecek midir? Peki ya bulduktan sonra ne olacak? Ölümün olduğu yerde umut da vardır.

Bilek Kesenler; Bir Aşk Hikâyesi (Wristcutters: A Love Story) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Bilek Kesenler; Bir Aşk Hikâyesi (Wristcutters: A Love Story)”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Placeholder