Benim Küçük Midilli: Equestria Kızları – Unutulan Arkadaşlık (My Little Pony: Equestria Girls – Forgotten Friendship)

Benim Küçük Midilli: Equestria Kızları – Unutulan Arkadaşlık (My Little Pony: Equestria Girls – Forgotten Friendship) Konusu

Konu

Sunset Shimmer arkadaşlarının kendisiyle ilgili hiçbir anısının olmadığını öğrendiğinde, Sunset arkadaşlarının onunla ilgili anılarını geri getirmeye ve bundan kimin sorumlu olduğunu bulmaya karar vermiştir.

Özet

Sunset Shimmer ve arkadaşları Pinkie Pie, Rarity, Applejack, Rainbow Dash, Fluttershy ve Twilight Sparkle, Canterlot Lisesi’nin yıllığını çıkarmaktadır. Grup ofiste, yıllardır orada olmasına karın okul tarafından görmezden gelinen ve unutulan uysal ve sessiz bir kız olan Wallflower Blush ile karşılaşır. Daha sonra Trixie onların yanına giderek Sunset’in kendisini “En Büyük ve En Güçlü” olarak yıllığa koymasını ister, ancak Sunset bunun gerçek bir kategori olmadığını söyler. Trixie, Sunset’in birinci sınıfta “En Büyük Huysuz” olarak seçildiğini söyler, ancak Pinkie Pie bunun nedeninin daha önceki zorbalıklardan kaynaklı olarak tüm okulun ona bu kategoride oy vermesi olduğunu hatırlatır. Bu duruma sinirlenen Trixie onlardan intikam alacağını söyleyerek oradan ayrılır. My Little Pony: Equestria Girls – Forgotten Friendship, Hasbro’nun My Little Pony oyuncak serisinin 2010’daki yeniden lansmanının bir yan ürünü olan My Little Pony: Equestria Girls oyuncak serisi ve medya serisinden uyarlanan 2018 Flash animasyonlu bir saatlik televizyon özel programıdır. Nick Confalone tarafından senaryosu kaleme alınan, kurgusu yapılan ve Ishi Rudell ile Katrina Hadley tarafından yönetmenliği üstlenilen ilk bir saatlik Equestria Girls özel programıdır.

Detay

Yönetmen: Ishi Rudell ve Katrina Hadley
Yapımcı: Angela Belyea ve Colleen McAllister
Yazar: Nick Confalone

Benim Küçük Midilli: Equestria Kızları – Unutulan Arkadaşlık (My Little Pony: Equestria Girls – Forgotten Friendship) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Ashleigh Ball

Applejack / Rainbow Dash / Nurse Redheart

Andrea Libman

Pinkie Pie / Fluttershy

Tabitha St. Germain

Rarity / Princess Luna / Vice Principal Luna

Tara Strong

Twilight Sparkle / Princess Twilight Sparkle

Rebecca Shoichet

Sunset Shimmer / Twilight Sparkle - singing
İlk yorum yapan siz olun “Benim Küçük Midilli: Equestria Kızları – Unutulan Arkadaşlık (My Little Pony: Equestria Girls – Forgotten Friendship)”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Benim Küçük Midilli: Equestria Kızları - Unutulan Arkadaşlık