Fun Facts of Movie

Amerika Birleşik Devletlri’nde çekilen Aşk Pnayırı filmi, ilk defa 2009 yılında izleyici karşısına çıktı. Komedi ve romantik film kategorisinde yer alan Aşk Panayırı filminin yönetmen koltuğunda Scott Marshall oturuyor. Filmin oyuncu kadrosu ise şu isimlerden oluşuyor; Christina Ricci, Owen Benjamin, Ann-Margret, Matthew Lillard, Jason Echols, Dave Sheridan, Chris Wylde, Cedric the Entertainer.

Aşk Panayırı filminin konusu

Okulun futbol takımında yer alan Will, oldukça başarılı ve futbol konusunda popüler bir öğrencidir. Ancak aynı başarıyı derslerinde göstermemektedir. Okul hayatında da bir türlü başarıyı yakalayamayan Will, sınıfın yaramaz öğrencisidir. Diğer kahramanımız Kate ise isim yapmayı başarmış, gayet zeki bir bankacıdır. Fakat başarılı olmasına rağmen bankacılık mesleğini severek yapan birisi değildir. Kate’nin tek mutlu olduğu yer ise panayırlardır. Bu panayırlara geldiği zaman dünyanın en mutlu insanı olmaktadır.

Will ile Kate’nin yolları kesişir

Will yaptığı yaramazlıklar ve ders kaynatmaları yüzünden öretmenlerin sevmediği bir öğrencidir. Will’e ceza vermek isteyen hocası ise ona bir festivalde görevlendirilmek üzere seçmiştir. Öğretmeni her ne kadar onu cezalandırmak istese de aslında Will’e ödül vermiştir. Ancak öğretmen bunun farkında değildir. Will, hayatının aşkı olacak Kate ile bu panayırda karşılaşacak ve hayatı bambaşka bir hal alacaktır. Birbirinden dolu maceralar ve komik sahnelerle katıla katıla güleceğiniz romantik komedi temalı Aşk Panayırı filmini, severek izleyeceksiniz. Aşk Panayırı filmini sitemizden Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Crew & Casts

Be the first to review “Aşk Panayırı”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

There are no reviews yet.