Asabi Adam Konusu

Asabi Adam izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2014 yılına ait olan Asabi Adam filmi, Amerika Birleşik Devletleri’ne aittir. Asabi Adam filmi, komedi ve dram filmler kategorisinde yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Phil Alden Robinson oturuyor. Asabi Adam filminin oyuncu kadrosu şu isimlerden oluşuyor; Robin Williams, Mila Kunis, Peter Dinklage, Melissa Leo, James Earl Jones, Richard Kind, Isiah Whitlock Jr., Lee Garlington, Chris Gethard, Olga Merediz, Sutton Foster, Daniel Raymont, Louis C. K., Hamish Linklater, Jerry Adler, Da’Vine Joy Randolph, Jeremie Harris, Roy Milton Davis,Hank Chen, Rock Kohli, Kirk Taylor, Sunah Bilsted, Len Murach, Noah Radcliffe, Sawyer Ever, Adam Chernick, Zariah Singletary, Chris Skeries. Zaman zaman güldüren, zaman zaman ağlatan Asabi Adam filmi, gayet başarılı bir şekilde izleyiciyi ekranda tutuyor.

Asabi Adam filminin konusu

Asabi Adam filmi, yanlış bir tanı konulmasının ardından ölümcül bir beyin anevrizmasına yakalanan Henry, hayatının son zamanlarını dolu dolu yaşamak için uğraşır. Henry ise kendi aleminde, oldukça pısırık ve kaybeden adamdır. Hayatından bezmiş bir şekilde Brooklyn’de hayatını sürdürmeye çalışan Henry Altman, oldukça asabi ve sinirli bir adamdır. Fakat Henry bir gün, bir trafik kazasına karışır ve hastanede bitmek bilmeyen bir bekleyişe girer. Bu bekleyiş elbette asabi Henry’i çileden çıkaracaktır. Hendry’e tehlikeli bir beyin anevrizması teşhisi konur.

Henry için artık hayatın çok önemi yoktur

Doktor Gill’e ne kadar ömrü kaltığını soran Henry için çok geçtir ve durumu daha da kötüye gitmektedir. O an sırf bir zaman dilimi vermek için etrafına çaresiz bir şekilde bakarken bir anda bir magazin dergisinin başlığında yazan rakamı verir Doktor Gill. Bu süre 90 dakikadır. Bu haberi alır almaz neye uğradığına şaşıran Henry ise fırtına gibi Brooklyn sokaklarına kendini bırakır. 90 dakikalık ömre sahip olan Henry, ömrünü büyük bir karmaşaya kurban etmenin eşiğinde dans eder. Henry’nin tek bir amacı vardır. O da kendine yakışır bir şekilde ölmek. Asabi Adam filmini sitemizden Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. İyi Seyirler dileriz.

Asabi Adam Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Asabi Adam”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.