Ambulans (Ambulance)

2022136 dk, ,

Basit bir soygun olması gerekiyordu.

Ambulans (Ambulance) Konusu

Ambulans (Ambulance) izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Yönetmenliğini Michael Bay’ın üstlenmiş olduğu Ambulans filmi, 2022 yılının aksiyon ve gerilim filmler içerisinde listenin ilk sıralarında yer alıyor.

Ambulans Filminin Konusu

Filmde üvey olan iki kardeşin hayatlarını tehlikeye atıp başkasının hayatı için mücadele vermeleri konu ediniliyor. Eski bir asker olan Will Sharp’ın (Yahya Abdul Mateen) karısı ciddi bir hastalıkla mücadele vermektedir. Sağlığına kavuşabilmesi içinse büyük bir meblağ karşılığında ameliyat olması gerekir. Ancak Will ve eşinin bu miktara bir anda sahip olmaları imkansızdır.

Will’in evlatlık olan Danny (Jake Gyllenhall) isminde bir kardeşi vardır. Will, istemese de mecbur kaldığı için birçok suça karışmış olan kardeşinden yardım istemeye gider. Ancak Will, tahmin etmeyeceği bir teklif ile karşı karşıya kalır. Kardeşi Danny, ona ameliyat ücretini bulmak için büyük bir banka soygunu gerçekleştirme teklifi sunar. İlk etapta bu teklife sıcak bakmayan Will, başka çaresi kalmadığını düşününce teklifi kabul eder. İkili Los Angeles’in gelmiş geçmiş en büyük soygununu yapma planını kurarlar. Ancak soygun planı gerçekleşirken bazı yolunda gitmeyen durumlar ile karşılaşırlar. Karşılarına çıkan bir ambulansı durdurup kaçış yoluna sokan genç adamları, ambulansın içerisinde yaralı bir polis bekler.

Ünlü başrollere rol arkadaşları Eiza Gonzalez, Moses Ingram, Keir O’Donnel, Garret Dillahunt ve A Martinez gibi başarılı oyuncular eşlik etmektedir. Chris Fedak’ın senaristliğini yaptığı gerilim filmi içerisinde heyecanlı aksiyon sahnelerine şahitlik edeceksiniz.

Ambulans (Ambulance) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Ambulans (Ambulance)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Ambulans