Mahşerin Dört Atlısı

200990 dk, , , ,

Dört kurban. Dört acı hikaye.

Mahşerin Dört Atlısı Konusu

Mahşerin Dört Atlısı izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2009 yılında ilk defa seyirci karşısına çıkan Mahşerin Dört Atlısı filmi, Amerika Birleşik Devletleri’ne aittir. Polisiye filmler ve dram filmler kategorisinde yer alan Mahşerin Dört Atlısı filminin yönetmen koltuğunda Jonas Akerlund oturmaktadır. Mahşerin Dört Atlısı filminin başrol oyuncuları ise şu şekilde sıralanıyor; Dennis Quaid, Zhang Ziyi, Patrick Fugit.

Mahşerin Dört Atlısı filmini konusu

Aiden Breslin (Dennis Quaid) katı bir polis dedektifidir. Aiden eşinin ölümünde sonra oğulları Alex (Lou Taylor Pucci) ve Sean (Liam James)’dan giderek uzaklaşmış ve daha da katı bir hale gelmiştir. Aidan Breslin bir gün İncil’de yer alan Mahşerin Dört Atlısı’nı temel alan sapık seri cinayetleri araştırır.

Aiden Breslin, çok karmaşık bir cinayet ile karşılaşır

Mahşerin Dört Atlısı, her biri farklı anlamı taşır. Beyaz Atlı, aldatma ustası ve fethetmek için her şeyi yapmaya hazır, beklenmedik bir lideri sembol eder. Kızıl Atlı, masumiyeti alev alev bir öfkeyi gizleyen, insanları birbirine düşürme amacına sahip keskin zekalı bir savaşçıyı sembol eder. Karanlık Atlı, dengesiz ama daima bir adım ileride, insanları ynlendiren anlamına geliyor. Solgun Atlı ise ölümü bir cerrah titizliği ile yaymaya kararlı,  karşı konulmaz bir güce sahip olduğu anlamını taşıyor. Aiden Breslin karşılaşmış olduğu bu davada açığa çıkan her yeni bilgi ile boğuşurken, yavaş yavaş kendisini ve dört şüheli arasındaki sarsıcı bağlantıyı ortaya çıkartır.

Mahşerin Dört Atlısı Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Production

Editing

Sound

Jan A.P. Kaczmarek

Original Music Composer

Art

Sandy Cochrane

Production Design

Stephen Arndt

Set Decoration

Peter Emmink

Art Direction

Writing

Costume & Make-Up

B. Åkerlund

Costume Design

Directing

Camera

Eric Broms

Director of Photography
İlk yorum yapan siz olun “Mahşerin Dört Atlısı”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.