Allah Benimle Konusu

Allah Benimle izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Allah Benimle filminde suçsuz yere, haksızlık yapılarak idama uğrayan ve hapishaneden firar etmek zorunda kalan kader mahkumu bir adamın öyküsünü seyrederiz. Allah Benimle filminde, Murat yakışıklı, cesur atik, iyi kalpli bir otomobil tamircisidir. Allah Benimle filminde Murat, bir tamirhanede çalışıp, ekmek parası kazanmaya çalışan, yoksul bir genç adamdır. Mine adında güzeller güzeli, zengin, ailesi variyetli bir genç kız Murat’ın çalıştığı tamirhaneyi gelip gitmeye başlar, arabasını tamiri için gelmektedir Mine, Allah Benimle filminde. Murat’ın çalıştığı iş yerini mesken bellemiştir Mine, Allah Benimle filminde. Mine bir zaman tamirhaneye gelip gittikten sonra, Murat’a yakınlık ve ilgi duymaya başlar. Mine’nin ilgisi aşka dönüşmeye başlar ve daha da artar, aşka doğru yol alır Mine, Allah Benimle filminde. Murat, zengin kızı Mine’in bu ilgisine kendisine aşkına karşılık olarak hiçbir şey vermez Allah Benimle’de.

Zaman geçer ve Mine, faile meçhule kurban gider, birileri öldürür zengin kızını. Polis Murat’ı şüpheli olarak görmektedir. Mine ile yakınlığı olduğu için Murat’ı şüpheli olarak görürler. Murat zor durumda kalmıştır Allah Benimle filminde. Cinayet masasından polisler, cinayetin gerçekleştiği yerde, zengin kızı Mine’nin öldürüldüğü yerde Murat’ın eldivenlerini ele geçirirler. Bu durumun sonunca polisler tarafından Murat yakalanır ve tutuklanır Allah Benimle’de. Bu haksız yoldan suçlamalar, sebebsiz yargılamalar sebebiyle Murat, çeşitli kişiler tarafından suçlanmaya, yok yere iftiralara uğrayacaktır Allah Benimle filminde. İftiralara uğrayan gariban fakir bir oto tamircisini hazin öyküsüdür bu.

Allah Benimle filminin yönetmeni Çetin İnanç’tır. Allah Benimle filminin senaryosu Çetin İnanç ve Şevki Tosunoğlu’na aittir. Allah Benimle filminin yapımcısı Sevim Tosunoğlu’dur. Allah Benimle filminin görüntü yönetmeni Salih Dikişiçi’dir. Allah Benimle filminin vizyon tarihi 1 Aralık 1971’dir. Allah Benimle filminin süresi seksen dakikadır. Allah Benimle filminin türü Duygusal, Macera’dir. Allah Benimle filmi siyah beyaz çekilmiştir. Oyuncular: Yılmaz Köksal, Sezer Güvenirgil, Cavidan Dora, Reha Yurdakul, Kazım Kartal, Baki Tamer, Hakkı Kıvanç, Niyazi Gökdere, Aydın Haberdar, Zeki Sezer, Hüseyin Güler, Oktay Yavuz, Sabahat Işık.

Allah Benimle Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Allah Benimle”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Allah Benimle