Snoopy Presents: One-of-a-Kind Marcie

202339 dk,

Snoopy Presents: One-of-a-Kind Marcie Konusu

Marcie kendi halinde küçük bir çocuktur. Fakat onun çok önemli bir özelliği vardır. Olayların başrolünde olmak istemez. Sahnenin her zaman arkasında yer almak isteyen bir kişidir. Sorun çözmeye bayılır. Problemleri birer birer çözmekten büyük keyif duyar. Yakın bir arkadaşına golf maçında taktikler veren Marcie, arkadaşına “efendim” şeklinde hitap edecek kadar da saygılı bir kişiliktir.

Bir gün okulda başkanlık seçimleri başlatılır ve herkes oy birliği ile Marcie’yi seçer. Fakat birçok açıdan içine kapanık bir karaktere sahip olan Marcie için başkan olmak hiç de sevindirici bir gelişme değildir aslında. O bundan ziyade göze görünmeyi istemez. Golf taktikleri verdiği arkadaşının büyük bir müsabakası vardır ancak Marcie o gün oraya gitmeme kararı alır. Çünkü oraya giderse başkanlık konuşması yapması gerekecektir.

Bu yüzden eve kapanmayı tercih eder. Ta ki yanına iyi kalpli bir dostu gelene kadar! Marcie’yi alır ve arkadaşının kötü giden müsabakasına götürür. Peki Marcie o maçta her şeyi değiştirebilecek midir? Merakla izleyeceğiniz bu yarım saatlik filmi çok seveceğinizden eminiz. Filmin ana fikri ise herkesin yeteneğinin farklı olacağı ve yine herkesin lider olmak istemeyeceği, bazılarının da iş bitirici olabileceği üzerinedir. Yediden yetmişe her bireyin kendinden bir şeyler bulabileceği bu yapım, son derece öğreticidir hiç şüphesiz. Snoopy Presents Marcie filmi ile şimdiden herkesin beğenisini kazandı!

Snoopy Presents: One-of-a-Kind Marcie Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Charlie Boyle

Violet (voice)

Maya Misaljevic

Frieda (voice)

Terry McGurrin

Snoopy (voice)

Rob Tinkler

Woodstock (voice)

Jackson Reid

Harold Angel / Joe Richkid / Thibault / Larry (voice)

Emily Mitchell

Ruby (voice)
İlk yorum yapan siz olun “Snoopy Presents: One-of-a-Kind Marcie”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Snoopy Presents: One-of-a-Kind Marcie