Zoraki Dedektif (탐정: 더 비기닝)

2015120 dk, ,

Zoraki Dedektif (탐정: 더 비기닝) Konusu

Zoraki Dedektif (탐정: 더 비기닝) izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Zoraki Dedektif filmi, yönetmenliğini ve senaristliğini Kim Joung- hoon ile Lee Jung- ho’nun yaptığı komedi ve suç filmlerinden biridir.
Zoraki Dedektif Filminin Konusu
Filmde dedektif olma hayalleri olan bir adamın yıllar sonra kendini ispatlayabileceği bir olay ile karşı karşıya gelmesi ve yaşadığı komedi dolu macera konu ediniliyor. Dae- man (Kwon Sang- woo), çocukluğundan beri suç olaylarına ve suç işleyen insanların yakalanma serüvenlerine oldukça meraklıdır. Dedektif olma hayalleri olsa da bu hayalini bir türlü gerçekleştiremediği için kendine bir çizgi roman dükkanı açarak geçimini sağlamaktadır.
Bir gün en yakın arkadaşı dedektif Jun-su büyük bir iftiraya maruz kalmıştır. Kendisi cinayet ile suçlanıyor olup işinden men edilmesi an meselesidir. Dae- man, dostunun suçsuz olduğunu bildiği için hemen harekete geçer. Deliller toplayarak dostunu aklamak ve iyi bir dedektif adayı olduğunu ispat etmek için güzel bir fırsat yakaladığını düşünür. Bu süreçte başına komedi dolu maceralı olayla gelmektedir.
İzlerken hem düşündüren hem güldüren filmin başrollerine Sung Dong- il, Lee Seung- joon ve See Young- hee eşlik etmektedir.

Zoraki Dedektif (탐정: 더 비기닝) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Zoraki Dedektif (탐정: 더 비기닝)”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Zoraki Dedektif