Zindanlar ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasında Onur (Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves)

Hırsızlar varken kimin kahramanlara ihtiyacı var?

Zindanlar ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasında Onur (Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves) Konusu

Zindanlar ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasında Onur (Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves) izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2023 yapımı fantastik filmler arasında yer alan Zindanlar ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasında Onur (Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves) adlı yapımın yönetmenliği Jonathan Goldstein (XII) ve John Francis Daley tarafından yapılmış olup, filmin senaryosu ise Jonathan Goldstein (XII) ve Michael Gilio ikilisi tarafından kaleme alınmıştır. Bununla beraber filmin başrollerinde ise Chris Pine, Michelle Rodriguez ve Regé-Jean Page görev almıştır.

Etkileyici bir hırsız ve bir grup maceracı, kayıp kalıntıları geri almak için destansı bir yolculuğa girmeye hazırlanırlar. Ancak yanlış insanlarla karşı karşıya geldiklerinde işler tehlikeli bir şekilde ters gider. Zindanlar Ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasında Onur, efsanevi rol yapma oyununun zengin dünyasını ve oyuncu ruhunu, eğlenceli ve aksiyon dolu bir macerada beyaz perdeye taşıyor.

Zindanlar ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasında Onur (Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Zindanlar ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasında Onur (Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves)”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Zindanlar ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasında Onur