The Fairy King of Ar (The Fairy King of Ar)

199791 dk, ,

The Fairy King of Ar (The Fairy King of Ar) Konusu

Özet

The Fairy King of Ar (orijinal adıyla Beings), Paul Matthews’un senaryosunu yazdığı, ortak yapımcılığını üstlendiği ve yönettiği 1998 yapımı bir İngiliz doğrudan videoya fantastik macera filmidir. Başrollerinde Corbin Bernsen, Glynis Barber ve Malcolm McDowell yer almaktadır.

Konu

Kyle ve Evie Preston kendilerini bildi bileli büyükanneleri, binlerce yıldır devler tarafından yeraltına hapsedilmiş perilerle ilgili fantastik masallar anlatmıştır. Şimdi büyükanneleri ölmüştür ve kardeşler, büyükannelerinin onlara köhne bir altın madeni ve varlığından bile haberdar olmadıkları bir aile evi bıraktığını öğrenince şaşırırlar. Büyükannelerinin zorlama hikâyelerinin gerçekte tuhaf bir temeli olduğunu ve perileri madenden kurtararak ölümcül hasta babaları için bir tedavi keşfedeceklerini keşfeden Kyle ve Evie, kapana kısılmış perileri kurtarmak ve babalarının hayatını kurtarmak için zamana karşı yarışırlar.

Oyuncular

Rob Preston rolünde Corbin Bernsen
Nancy Preston rolünde Glynis Barber
Jameson Baltes, Kyle Preston rolünde
Evie rolünde Brittney Bomann
Ian rolünde Malcolm McDowell
Tumbeleen rolünde Leigh Greyvenstein
Elizabeth Ballaugh rolünde Anne Curteis

Detaylar Yönetmen: Paul MatthewsYazıldı: Paul Matthews, Christopher AtkinsOyuncular: Corbin Bernsen, Glynis Barber, Jameson Baltes, Brittney Bomann, Malcolm McDowellSinematografi: Peter ThorntonDüzenlendi: Peter H. MatthewsMüzik: Ben Heneghan, Ian LawsonProdüksiyon Peakviewing ProductionsDağıtıldı: Peakviewing Transatlantic PLCÇıkış tarihi: 14 Mayıs 1998Film süresi: 93 dakikaÜlke: Birleşik KrallıkDil: İngilizce

The Fairy King of Ar (The Fairy King of Ar) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “The Fairy King of Ar (The Fairy King of Ar)”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

The Fairy King of Ar