Dünya’dan Mesajlar Konusu

Dünya’dan Mesajlar izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2014 yılında ilk defa seyirci karşısına çıkan Dünya’dan Mesajlar filmi, Amerika Birleşik Devletleri’ne aittir. Macera filmler, Bilim Kurgu filmleri ve aile filmleri kategorisinde yer alan Dünya’dan Mesajlar filminin yönetmen koltuğunda Dave Green oturmaktadır. Dünya’dan Mesajlar filminin başrol oyuncuları ise şu şekilde sıralanıyor; Teo Halm, Brian Bradley, Reese Hartwig. Bilim kurgu filmi olan Dünya’dan Mesajlar filmi, eğlenceli ve aksiyon dolu sahneleri ile karşımıza çıkıyor.

Dünya’dan Mesajlar filminin konusu

Sıkı bir dostluk ilişkisi olan Alex, Tuck ve Munch üçlüsü, her daim macera peşinde koşan çılgın arkadaşlardır. Yaşadıkları mahallede yeni başlayan bir inşaat de garip bir şeyler olmaktadır. Alex, Tuck ve Munch üçlüsüne cep telefonlarına kimliği bilinmeyen bir yeden anlamını bilmedikleri türden mesaj gelmektedir. Ne yapacaklarını bilemedikleri için bu durumu ailelerine açıklarlar. Fakat çok yaramaz ve hayal dünyasında yaşayan bu çocuklara, aileleri inanmaz ve çocuklarını geçiştirirler.

Alex, Tuck ve Munch yola çıkmıştır

Aileleri inanmayan bu çocuklar iş başa düştü diyerek 3 arkadaş bu gizemli mesajların ve sinyallerin sebebini bulmak için yola koyulurlar. Kısa bir süre sonra gece karanlığına kalan bu çocuklar karşılarına çıkan hurda yığını gibi bir şeyle karşılaşırlar. İlk bakışta devasa bir kayaya benzeyen bir cisimle karşılaşırlar. Fakat ardından bu cisimden mavi ışıklar yanmaya başlar… Dünya’dan Mesajlar filmini sitemizden Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Dünya’dan Mesajlar Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Costume & Make-Up

Judianna Makovsky

Costume Design

Camera

Maxime Alexandre

Director of Photography

Alexandre Lehmann

Additional Photography

Benji Bakshi

Additional Photography

Writing

Henry Gayden

Screenplay

Crew

Ben Hernandez Bray

Stunt Coordinator

J.D. Schwalm

Special Effects Coordinator

Art

Kasra Farahani

Production Design

Sound

Joseph Trapanese

Original Music Composer

Directing

İlk yorum yapan siz olun “Dünya’dan Mesajlar”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.