Tekne (The Boat) Konusu

2019 yapımı film, 100 dakikalık gerilim türü özel bir hikayeyi izleyenlere sunuyor.

Balık tutmayı seven ve sık sık teknesi ile ava çıkan balıkçı, bir gün ava çıktığı sırada yoğun sis nedeniyle sorun yaşamaya başlar. Yolunu kaybetmesi ile birlikte nerede olduğunu anlamaya çalışan balıkçı denizin ortasındaki yelkenliyi keşfederek bu yelkenliden yardım istemeyi düşünür. Ancak yelkenliye yaklaştıkça yelkenlide kimsenin olmadığını fark eder.

Denizin ortasında demirleyen yelkenlinin neden burada durduğunu merak eden balıkçı, kimsenin olmadığını öğrendikten sonra yeniden teknesine dönmek ister. Ancak teknesini bağladığı yerde olmadığını görünce yaşanan olaylara karşı tedirginlik duymaya başlar. Teknesini kaybetmesi nedeniyle sığınabileceği tek şey yeni bulduğu yelkenlidir. Bu nedenle yelkenliyi çalıştırıp en yakın kıyıya ulaşmak ister. Ancak yelkenli çalışmaz. Üstelik yelkenli içerisinde keşif yapmaya çalıştığını sırada kameraya girmesi ile birlikte bir kişinin kendisini kilitlediğini fark eder.

Bu andan itibaren olaylar hiç de masumane bir şekilde gelişmeyecektir. Üstelik bir süre sonra yelkenli çalışmaya başlar. Balıkçı hayatının büyük bir tehdit altında olduğunu fark eder. Ne yapıp edip, o yelkenliden kurtulması gerekecektir. Ancak bu durum sanıldığı kadar da kolay olmayacaktır. Film boyunca büyük bir gizemin hakim olduğu tekne filminde, genç balıkçının yaşadığı olaylar izleyenlere yer yer gerilim ve korku dolu anlar yaşatıyor.

Balıkçı bulunduğu yerden kurtulabilecek mi? Bu gizemli olayların arkasınadakim var? Amacı ne?

Tekne (The Boat) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Production

Colin Azzopardi

Line Producer

Colin Azzopardi

First Assistant Director

Camera

Marek Traskowski

Director of Photography

Visual Effects

Matthias Backmann

Visual Effects Compositor
İlk yorum yapan siz olun “Tekne (The Boat)”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Tekne