Kill Command Konusu

Kill Command izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Yakın gelecekte geçen ve yapay zekalardan oluşan makinelerin insan oğluna meydan okumasını ele alan Kill Command, bilim kurgu ve aksiyon film kategorilerinde yer almaktadır. Kill Command filminin yönetmen koltuğunda Steveb Gomez yer alırken, başrol oyuncu kadrosunda Vanessa Kirby, Thure Lindhardt, David Ajala, Tom McKay, Bentley Kalu ve Mike Noble  gibi isimler yer almaktadır. Bilim Kurgu kategorisinde yer alan film, İngiliz yapımı bir filmdir. Robotlarla insanların arasında geçen savaşı anlatan Kill Command, dünyanın kaderini değiştiğini ele alıyor.

Kill Command filminin konusu

Elit bir grup askerin, bilim insanları tarafından yeni geliştirilen askeri robotları test etmek için robotlarla beraber bir adada toplanırlar.  Adada robotlarla yapılan tatbikat esnasında robotlar bir anda kontrolden çıkar ve askerlere saldırmaya başlar. Robotların insanlarla olan bu savaşını ele alan filmin senaryo yönetmenliğinde Steven Gomez yer almaktadır. Günümüzde de pek çok teknolojik aletin yapay zeka sayesinde, konuşabilen, işlem yapabilen, ses algılayabilen bir metaller halindedir. Çılgın haber dilini seven medya sektöründe de zaman zaman makinelerle insanlar arasında çıkacak savaşlardan bahsediliyor. Bu filmde bunlardan etkilenmiş olacak ki böyle bir kurgu içerisinde çekim yapıyorlar. İnsan oğlu ile robotlaar arasında gerçekleşen savaşı, güzel grafiklerle sunan Kill Command, aksiyon ve bilim kurgu tarzındaki filmleri sevenler için oldukça güzel. Robotların son teknolojiyi ele geçirmesi karşısında çaresiz kalan insanlar, kendi başlarına ördükleri bu çorabı bakalım nasıl temizleyecekler. Belkide temizleyemeden robotlara hizmet eden varlıklar olarak yaşamlarını sürdüreceklerdir.

Kill Command İngiltere yapımı filmdir.

Hollywood yapımı plmayan Kill Command, alışılagelmiş Hollywood bilim kurgu filmlerinden çok çok daha küçük bütçe ile oluşturulmuş bir filmdir. İngiltere yapımı olan bu film, Amerika filmlerinde olduğu gibi basma kalıplara çok fazla girmiyorlar. Amerika yapımlarında görmeye alıştığımız klasik bilim kurgu filmlerinin yerni çok fazla aratmayan bu film, makinelerle insanların arasında ortaya çıkan savaşı ele almıştır. Bu savaşta kimler kazanacağı ise bellidir. Ancak her ne olursa olsun izlenmeye değer filmdir. Heyecan ve aksiyon dolu sahneleri ile insanı ekrana bağlamaya başarmıştır. Kill Command filmini Türkçe alt yazılı olarak sitemizden izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Kill Command Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Editing

Sound

Udit Duseja

Sound Designer

Roland Heap

Sound Re-Recording Mixer

Costume & Make-Up

Matthew Price

Costume Design

Camera

Nick Wall

Still Photographer

Simon Dennis

Fotoğraf Yönetmeni

Art

Laurel Wear

Set Decoration

James Lapsley

Production Design
İlk yorum yapan siz olun “Kill Command”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.