Breaking at the Edge Konusu

Breaking at the Edge izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Amerika Birleşik Devletleri’nde çekilen Breaking at the Adge, türkçe karşılığı Kırılmanın Eşiğinde. 2013 yılında seyirci ile buluşan bu film, korku ve gerilim kategorisinde yer almaktadır. Kırılmanın Eşiğinde filminin yönetmen koltuğunda ise Predrag Antonijevic oturmaktadır. Filmin başrol oyuncuları ise Rebecca Da Costa, Milo Venteimiglia, Andie MacDowell gibi isimler. Gerilimi ve korkuyu fazlasıyla hissettirmeyi başaran bu film sizi etkilemyi başaracaktır. Oldukça başarılı müzikleri ve sahne geçişleri ile izleyen kişide etki bırakmayı başarmıştır.

Breaking at the Edge filminin konusu

Bianca (Rebecca Da Costa) ve Lan (Milo Ventimiglia) evli ve mutlu olan bir çifttir. Bu çift çocuk bekleyen bir ailedir. Çok fazla çocuk isteyen bu ail, çoccuk istediği kadarda tedirgindir. Çünkü bu aile diğer sıradan ailelerden biraz farklıdır. Bu durum ise aileyi oldukça endişelendirmektedir. Bianca ve Lan çiftinin doğa üstü özellikleri vardır. Bu sebepten dolayı da bu doğumdan çok fazla endişe duymaktadırlar.

Ailenin sahip olduğu bu doğa üstü güçler, çocuğa zarar vermesinden korkmaktadırlar. Bu sebepten dolayı aile alabilecekleri bütün önlemleri fazlasıyla alırlar. Ancak işler hiçte umdukları gibi geçmeyecektir. İşler çığırından çıkacaktır ve ailenin korktuğu gerçek olacaktır. Kısaca gerilim ve korku dolu sahneleri ile film zaman zaman izleyicinin kalp çarpıntısını artıracaktır. Kırılmanın Eşiğinde filmini sitemizden Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Breaking at the Edge Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Breaking at the Edge”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.