Koleksiyoncu 2 Konusu

Koleksiyoncu 2 izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2012 yılı ABD yapımı film olan Koleksiyoncu 2, 78 dakikalık gerilim ve aksiyon kategorili bir film. Yönetmen koltuğunda ise senaryosuna imza atan Marcus Dunstan yer alıyor. Koleksiyoncu 2 filminin başrollerinde ise Josh Stewart, Shannon Kane, Lee Tergesen, Chrestopher, Justın Mortelliti ve Andre Royo yer almaktadır. Koleksiyoncu 2’nin yönetmenliğini üstlenen Marcus Dunstan, Testere film serilerinde de yçönetmenlik yapmıştır. 2009 yılında çekilen Koleksiyoncu filminin devamı  olan Koleksiyoncu 2, ilk filminde patronunun evini satarak borçlarını ödemeye çalışan bir adamın hayat hikayesini ele almıştır.

Koleksiyoncu filminin devamı

Koleksiyoncu 2 filminde bol miktarda kan ve dehşet sahneleri yer almaktadır. Film baştan sona oldukça heyecan ve gerilimi başarılı bir şekilde seyirciye aktarmıştır. Film başladıktan itibaren gerilimi izleyiciye hissettirmeyi başarmış ve bitene kadar bu gerilimi zirvede tutmayı başarmıştır.  Kimliği belli olmayan, ortalığı adeta kan gölüne çeviren Koleksiyoncu 2’yi izlerken bu adam kim, insanlarla ne gibi sorunu var, insanlardan ne istiyor gibi veya neden insanları öldürüyor tarzında sorular yöneltiyorsunuz.

Koleksiyoncu 2 filminin konusu

Koleksiyoncu filmi bir baba ve kızın trafik kazası sahnesi ile başlıyor. Daha sonrasında ise televizyonlarda kimliği belirsiz, maskeli bir adamın şehrin değişik yerlerinde insanları öldürdüğünü görüyorsunuz. Kaza geçiren kız artık büyümüştür ve genç bir kadın olmuştur. Bir gün kızın babası evde uyandığında kız arkadaşı ile beraber bir gece kulübüne gider. Gece kulübünde bir oda da büyük bir kutu görür. İlk başta bu kutuyu anlamaya çalışır ancak daha sonrasında kendini alı koyamaz ve kutuyu açar. Kutuyu açtığı zaman ise yaralı, kanlar içerisinde bir adam çıkar. Tam o esnada gece kulübünde eğlenen yüzlerce genç maskeli bir adam tarafından daha önceden kurduğu bir sistem tarafından öldürülür . Maskeli ise, genç kızın ve kutunun içinden kurtulan yaralı adamın peşine düşer.  Maskeli katil, genç kızı yakalamayı başarır fakat yaralı adamı elinden kaçırır. Genç kızın babası ise kızını kurtarmak için, özel yetenekleri olan bir dedektif tutar. Dedektif ise, maskelinin elinden kurtulmayı başaran adamı da yanına alarak maskelinin peşine düşer…

Koleksiyoncu 2 Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Koleksiyoncu 2”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.