Parfümcü (Der Parfumeur) Konusu

Parfümcü (Der Parfumeur) izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2022 dram filmleri kategorisinde yer alan Parfümcü (Der Parfumeur) adlı yapımın yönetmenliği Nils Willbrandt tarafından yapılmış olup, filmin başrollerinde ise August Diehl, Cornelia Heyse, Robert Finster ve Sólveig Arnarsdóttir görev almıştır.

Sunny Valentin adlı polis memuru, bir gün sevgilisine daha yakın olabilmek için kendisini farklı bir kasabaya transfer ettirmiştir. Ancak bir sorun vardır ve Juro, evli ve aynı zamanda iki çocuk sahibidir. Zor bir ilişki süreci yaşayan bu ikiliden Sunny, onun bir ailesi olmasını bilmesine rağmen bir türlü aralarındaki ilişkiye engel olamamış ve Juro’ya aşık olmuştur. Her ne kadar Sunny, onun eşinden ayrılıp kendisini tercih etmesini istese de; bu durum Juro için pek de kolay değildir. Ancak Juro’un tek sorunu, problemli olan ilişkisi değil; aynı zamanda koku alma yetisini kaybetmesinden dolayı hiçbir şeyi koklayamamasıdır. 

Bu sırada şehirde, mükemmel kokuyu bulabilmek adına genç kadınları öldürerek onlara son derece acımasız şeyler yapan bir katil gezmektedir. Dorian isimli bir adamdan ve onun suç ortağı Rex’ten şüphelenmeye başlayan polis, ikilinin kurbanlarını ormanda bulunan bir sığınağa götürerek; burada öldürdüklerinden neredeyse emindir. Kısa süre sonra Juro’un kendisinden ayrılmasının ardından hayatı paramparça olan Sunny, kendisini sadece bu katili bulmaya adamıştır. Bir gün Rex’i takip etmesinin ardından Juro’un da yardımıyla onu yakalamayı başaran Sunny, Rex’in ortağı Dorian’ın ürettiği bir parfümü alıp bileğine sürdükten sonra Juro’un kendisine karşı koyamadığını fark edecek ve bu sırrı kimseye söylemeyecektir.

Parfümcü (Der Parfumeur) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Parfümcü (Der Parfumeur)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Parfümcü