Ölümcül Deney: Ölüm Adası

Ölümcül Deney: Ölüm Adası Konusu

Leon S. Kennedy, D.S.O. ajanı  olarak görev almaktadır.  Bir grup, Doktor Antonio Taylor’ı  kaçırmıştır ve onu kurtarmakla görevlidir. Kurtarma planları hızla ilerlerken, daha önce görülmeyen bir kadın ortaya çıkar. Kennedy’nin planlarını bozmaya çalışır.  Kennedy, görevini yerine getirmeye çalışırken başka bir ajan olan Chris Redfield, salgın araştırmaları yapmaktadır. Salgın San Francisco’ da ortaya çıkmıştır.

Araştırmaları sonucu, salgına yakalanan insanların yakın zamanda Alcatraz adasında bulundukları öğrenilir. Kennedy ve Chris Redfield adaya doğru yola çıkarlar. Kennedy’nin iki gizemi aynı anda çözmesi gerekir, Doktor’u kurtarmak ve adadaki salgının nedenini keşfetmek. Bu görevleri sırasında ortaya çıkan gizemli kadın ona zorluk çıkarır. Başarılı ajan bunların üstesinden gelmeye çalışacaktır.

Adaya ulaşan ekip, büyük bir sürprizle karşılaşır. Onlar, adada araştırma yapacaklarını ve ipuçu toplayacaklarını sanmaktadırlar ancak  ada çoktan zombi istilasına uğramıştır. Burada yapılacak olan araştırma, bir de mücadeleye dönüşmüştür. Deneyimli ajanlar; Chris ve Leon, bu beklenmedik durum karşısında birlikte hareket etme kararı alırlar. Hem doktorun kaçırılmasındaki gizem çözülmelidir. Hem de adadaki salgın durdurulmak zorundadır. Bunun için olayın kaynağını bulmaya çalışan ekip, gizem dolu bir sürecin içine girer. Adadaki zombilerle mücadele ederken, sorunun kaynağını bulmak pek de kolay olmayacaktır.

Ölümcül Deney: Ölüm Adası, serinin son çıkan filmi olarak karşımıza çıkıyor. Daha öncesinde birçok film ve dizinin konusunu oluşturan seri, bu bölümle macerasına devam ediyor.

Ölümcül Deney: Ölüm Adası Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Matthew Mercer

Leon Scott Kennedy (voice)

Nicole Tompkins

Jill Valentine (voice)

Louis Becker

Chris Redfield (voice)

Stephanie Panisello

Claire Redfield (voice)

Erin Cahill

Rebecca Chambers (voice)

Salli Saffioti

Ingrid Hunnigan (voice)

Daman Mills

Dylan Blake (voice)

Unknown

Crew

Akihiko Sai

Military Consultant

Kenta Nitta

Motion Capture Artist

Ryuhei Higashiyama

Motion Capture Artist

Momotaro Sakae

Motion Capture Artist

Jeffrey Rowe

Motion Capture Artist

Production

İlk yorum yapan siz olun “Ölümcül Deney: Ölüm Adası”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Ölümcül Deney: Ölüm Adası