Katil Köpek Balığı Dev Timsaha Karşı

Katil Köpek Balığı Dev Timsaha Karşı Konusu

2010 yılına ait olan Katil Köpek Balığı Dev Timsaha Karşı filmi, Amerika Birleşik Devletleri’nde çekilmiştir. Bilim kurgu ve korku kategorilerinde yer lan filmin yönetmen koltuğunda ise Christopher Ray yer alıyor. Filmin başrol oyuncuları ise şu şekilde sıralanıyor; Gary Stretch, Jaleel White, Sarah Lieving . Film bilim kurgu tadında maceralarla dolu sahnelerle karşınıza çıkıyor.

Katil Köpek Balığı Dev Timsaha Karşı filminin konusu

İnsanoğlunun bitmek bilmeyen savaşlarını ele alan Katil Köpek Balığı Dev Timsaha Karşı filminde, savaşlarda kullanılan silahlar artık yetersiz gelmeye başlamıştır. Amerika Birleşik Devletleri, artık normal silahlarla mücadele etmek yerine daha iyi geliştirilmiş ve daha az zarara uğratılabilinen silahlar geliştirmek istemektedir. Bunun için ise laboratuvarda çalışmalar başlar. Bu laboratuvarda yapılan çalışmalar sonucunda ise bir köpek balığı mutasyona uğratılarak ilginç bir yaratık hale getiriliyor. Yani biyolojik bir silah haline getiriliyor.

Film bir anda aksiyon dolu sahnelere yerini bırakıyor

Amerika Birleşik Devletleri tarafından başlatılan bu ilginç olaya karşılık ise düşmanları tarafından farklı silahlar geliştirilmeye başlanıyor. Onlarda laboratuvarlarda çalışma gerçekleştirerek biyolojik silah üretmeye başlıyorlar. Ve sonunda Timsaha mutasyon geçittirerek, biyoloik bir silah haline çeviriyorlar. Bu iki dev biyolojik silah ise şehrin ortasında savaşmaya başlayınca işler dahada kötüye gidiyor. Artık geri dönmek için ise çok geç. Katil Köpek Balığı Dev Timsaha Karşı filmini sitemizden Türkçe dublaj olarak sitemizden izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Katil Köpek Balığı Dev Timsaha Karşı Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Production

Paul Bales

Co-Producer

David Rimawi

İdari Yapımcı

Mary E. Brown

Line Producer

Camera

Alexander Yellen

Fotoğraf Yönetmeni

Directing

Crew

Mark Quod

Post Production Supervisor

Sound

Lisa Ries

Sound Editor

Chris Ridenhour

Original Music Composer

Editing

İlk yorum yapan siz olun “Katil Köpek Balığı Dev Timsaha Karşı”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.