Aftershock Konusu

Aftershock izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2012 yılında seyirci karşısına çıkan Aftershock filmi, gerilim kategorisinde yer almaktadır. Aftershock filminin yönetmen koltuğunda Nicolas Lopez yer alırken, filmin başrol oyuncuları ise şu şekilde sıralanıyor; Eli Roth, Andrea Osvart, Ariel Levy. Amerika Birleşik Devletleri’nde çekilen bu film aynı zamanda Şili’de de geçmektedir. Şile’de bir anda işler tersine döner ve bu tatil şehri gençlerin korku dolu kabusuna döner. Gençler bir anda neye uğradığını şaşırır ancak onların asıl sürprizin ne olduğundan henüz haberleri yoktur. Korku ve gerilimi gayet başarılı bir şekilde seyirciye sunan Aftershock, izlerken gerilimi kalbinizde hissedebileceksiniz.

Aftershock filminin konusu

Şili’ye tatile gitme kararı veren bir grup Amerikalı gencin hikayesini anlatan Aftershock, çılgın gençlerin yaşadıklarını ele alıyor. Gerilim filmi olan Aftershock, gençlerin yaptığı çılgınlıklar sonrasında işin işinden çıkamaz hal alan olay örgüsünü konu ediniyor. Bu gençlerden bir tanesi olan Gringo ise grubun lideri konumunda. Tatil planını ve her şeyi organize eden Gringo, arkadaşlarına unutamayacakları bir tatil yaşatmak istiyor. Fakat ne var ki bu tatil bambaşka bir hale dönecektir ve kabus olacaktır. Tatil başlar başlamaz iradeyi kaybeden bu gençler, her şey kontrollerinden çıkar ve akıllara sığmayan bir olaya döner. Ancak gençleri bekleyen asıl sürpriz henüz nedir bilmemektedirler.

Amerikalı gençlerin kabusu başlamıştır

Tatile gittikleri Şili’de bir anda deprem olur ve şehir yerle bir olur. Şehirde taş üstünde taş kalmaz. Evler, binalar, dükkanlar her yer yıkılmıştır. Deprem esnasında ise bu genç Amerikalılar, yer altı şehrinde bir gece kulübünde eğlenmektedir. Ve depremin büyük sarsıntısını eğlence esnasında hisseden bu gençler, neye uğradıklarını şaşırırlar. Artık her şey için çok geçtir ve bir şekilde yolunu bulup buradan çıkmaları gerekmektedir. Gençler büyük bir kabus yaşadıklarını düşünürken, yer yüzüne çıkmaya çalışırlar. Dışarıya çıkmanın yolunu bulurlar. Ancak asıl kabus şimdi başlamıştır. Severek izleyeceğiniz ve korkuyu hissedeceğiniz bu filmde, zaman hızla akıp geçtiğini fark edeceksiniz. Aftershock filmini sitemizden Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Aftershock Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Aftershock”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.