Miss Willoughby and the Haunted Bookshop (Miss Willoughby and the Haunted Bookshop)

202295 dk,

Miss Willoughby and the Haunted Bookshop (Miss Willoughby and the Haunted Bookshop) Konusu

Miss Willoughby and the Haunted Bookshop (Miss Willoughby and the Haunted Bookshop) izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Yönetmenliği Brad Watson tarafından yapılan Miss Willoughby and the Haunted Bookshop (Miss Willoughby and the Haunted Bookshop) adlı yapım ile gizemli bir maceranın içerisinde yer alabilirsiniz. Filmin oyuncu kadrosu içerisinde Louise Bangay, Nathalie Cox, Steven Elder ve Tara Fitzgerald yer alıyor.

Yetenekli dedektif Elizabeth Willoughby’in hayatı üzerine kurulan bu heyecan verici yapımda, ünlü dedektifi Nathalie Cox canlandırmaktadır. Elizabeth Willoughby, daha çocuk yaşlarındayken öksüz ve kimsesiz kalır. Bu sebeple de Elizabeth Willoughby’ı çok yakın bir aile dostları büyütür. Elizabeth Willoughby, kendine bakabilecek yaşa geldiğinde ailesinden kalan mirası alır. Sonrasında ise eğitimine devam ederek, üniversitede Antik Medeniyetler profesörü olur. Elizabeth Willoughby, üniversitedeki hayatına devam ederken, eski bir aile dostundan sıradışı ve oldukça gizemli bir telefon alır. Helen Deakin adında olan eski aile dostu, antik bir kitapçı işletmektedir. Louise Bangay’ın canlandırdığı Helen Deaking, kitapçısına ölen babasının kendisine musallat olduğunu anlatır. Helen, Elizabeth Willoughby’dan, kitapçısını hayaletten kurtarması için yardım etmesini isteyecektir. Helen’in kocası, Oliver ise eşine bu konuda karşı çıkmaktadır. Steven Elder’ın canlandırdığı Oliver Deakin, eşinin mental bozukluklar yaşadığını ve bütün bunları zihninin uydurduğunu düşünmektedir. Elizabeth, Helen’in hayalet musallat olan kitapçısı olayı araştırmak için devam ederken, sinsi kitap kulüpleri, zorlayıcı emlakçılar ve bir çok ürkütücü olaylarla karşılaşır. Elizabeth, strateji, edebiyat ve dövüş sanatlarında oldukça yetenekli olduğu için, bu olayı kısa süre içerisinde çözebileceğini düşünüyor. Ancak işler Elizabeth’in planladığı gibi ilerlemez ve Willoughby, eski aile dostunun antik kitapçısına musallat olan hayaleti kovmak konusunda ciddi sorunlar yaşar.

 

 

Miss Willoughby and the Haunted Bookshop (Miss Willoughby and the Haunted Bookshop) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Miss Willoughby and the Haunted Bookshop (Miss Willoughby and the Haunted Bookshop)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Henüz inceleme yok.

Miss Willoughby and the Haunted Bookshop