Mighty Express: Kargocu Nate ile Kurnaz Ricky Yarışıyor (Mighty Express: Mighty Trains Race)

202226 dk, ,

Mighty Express: Kargocu Nate ile Kurnaz Ricky Yarışıyor (Mighty Express: Mighty Trains Race) Konusu

Mighty Express: Kargocu Nate ile Kurnaz Ricky Yarışıyor (Mighty Express: Mighty Trains Race) izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

Animasyon filmleri arasında yer alan Mighty Express: Kargocu Nate ile Kurnaz Ricky Yarışıyor (Mighty Express: Mighty Trains Race) adlı yapım ile sürükleyici ve bir o kadar da etkileyici bir seyir deneyimi yaşamak mümkündür.

Mighty Express’te çok fazla tren var. Ve buradaki her trenin farklı görevleri var. Her tren yapması gereken iş için tasarlanmıştır. Böyle yaşamak onlar için çok eğlenceli. Trenlerden Nate’in de bir işi var. Bu şirket şanslı bir şirkettir. Nate bir gün kasasına doldurduğu kargoyu taşımaya başlar. Hızlı bir şekilde tüm kargosunu teslim etmelidir. Nate onun yüzünden okula gidiyor. Çocuklar onu okul binasında bekliyor. Çocukların kargosunu emniyete almakta sorun yaşıyoruz Nate. Yolda mutlu, kurnaz Ricky, Nate’i görür ve ne yaptığını merak eder. Çünkü Nate çok hızlı hareket ediyor. Daha sonra kendisini en hızlı tren sanan Ricky, Nate’in peşine düşer. Nate’in yük arabaları için çok fazla cesareti var. Sahiplerine uygun şekilde teslim edilmelidirler. Ancak işler Nate’in istediği gibi gitmez. Nate kendinden çok emin olduğu için her şeyi bir kez yapabileceğini düşünüyor. Ama öyle değil. Yük vagonlarındaki sayısız balya aniden dağılır. Etrafta çocuklar olduğu için tehlikeli oluyor. Şans eseri, kurtarma treni Red o sırada oradadır ve kimsenin yaralanmamasını sağlamak için elinden gelen her şeyi yapar. Bu arada, uzaktan izleyen sinsi Ricky, hem Nate’in hem de Ed’in yük vagonlarını izliyor. Böyle bir arabaya sahip olmanın güzel olacağını düşündü. Bu yüzden önce Nate’e ihanet etmeye karar verir.

 

Mighty Express: Kargocu Nate ile Kurnaz Ricky Yarışıyor (Mighty Express: Mighty Trains Race) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

Dylan Schombing

Freight Nate (voice)

Ian Ho

Flicker (voice)

Shazdeh Kapadia

Sneaky Stella (voice)

Adrian Groulx

Jaden (voice)

Lori Phun

May (voice)

Millie Davis

Dusty (voice)

Bryn McAuley

Popstar Piggies (voice)

Unknown

İlk yorum yapan siz olun “Mighty Express: Kargocu Nate ile Kurnaz Ricky Yarışıyor (Mighty Express: Mighty Trains Race)”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Mighty Express: Kargocu Nate ile Kurnaz Ricky Yarışıyor