Kiminle Evlendim Konusu

Kiminle Evlendim izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2010 yılında ilk defa seyirci karşısına çıkan Kiminle Evlendim filmi, Amerika Birleşik Devletleri’ne aittir. Komedi filmler ve gerilim filmler kategorisinde yer alan Kiminle Evlendim filminin yönetmen koltuğunda Robert Luketic oturmaktadır. Kiminle Evlendim filminin başrol oyuncuları ise şu şekilde sıralanıyor; Katherine Heigl, Ashton Kutcher ve Tom Selleck. Gizemli bir aşk. Gizemli bir evlilik. Oysa Jen bunu ideal bir evlilik olarak nitelendiriyordu. Ta ki tüm gerçekleri öğrenene kadar.

Kiminle Evlendim filminin konusu

Jen talihi hiç bir şeyde gülmediği gibi aşkta da gülmemiş bir karakterimizdir. Neden diye soracak olursanız gönlünü kaptıra kaptıra Fransız bir centilmen elbette değil. Gönlünü kaptırdığı kişi çok uluslu gizli servislere iş yapan bir ajana çoktan kaptırmıştır. Kendini bir daha asla aşık olmayacağım diye şartlandıran Jen, Fransa’ya tatil amaçlı gider. Ancak burada tanışmış olduğu Spencer’ın “Mesleki Kariyeri” başlangıçta ne yazık ki bilmemektedir. En kötüsü ise ona aşık olmaktan kendini alamaz ve tabiri caizse sırılsıklam aşık olmuştur.

Jen ve Spencer çifti artık evlilik için hazırdırlar

Jen ve Spencer üç yıl kadar beraberlik yaşarlar ve sonunda evlenirler. Artık ideal bir çift olarak hayatlarına kaldıkları yerden devam etmektedirler. Ancak gel görelim ki bu ideal evlilik Spencer’ın 30. yaş gününe kadar devam eder. Jen artık kocasının uluslararası bir ajan olduğunu öğrenmiştir. Kiminle Evlendim filmini sitemizden Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Kiminle Evlendim Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Kiminle Evlendim”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.