Karanlıklar Ülkesi: Evrim (Underworld: Evolution)

Karanlıklar Ülkesi: Evrim

Karanlıklar Ülkesi: Evrim (Underworld: Evolution) Konusu

2006 yılında vizyon giren Karanlıklar Ülkesi: Evrim filminde, yüzyıllardan beri süren savaş devam etmektedir. Ne vampirler ne de kurt adamlar bu savaşı sonlandırma niyetinde değildir. Bu nedenle her gün yeni bir kavga, kan ve vahşet yaşanır. Selene önceki filmde Michael ile tanıştıktan sonra ona karşı duyduğu duyguları bastıramaz ve günden güne daha fazla tutku duyar ve Michael ile birlikte olmak ister.

Selene ile Michael arasındaki çekin her gün artarken ikisi de birbirini sevmeye başlar. Selene vampirlerin kralı olacağı kesin olan Marcus ile riskli bir görüşme yapar. Michael ve vampirlik arasında sürekli gelgitler yaşayan Selene için bu görüşme kolay olmayacaktır. Büyük riskler alan ve aşkına karşı alternatifler bulmaya çalışan Selene, Marcus ile görüşme yaptıktan sonra tek hissettiği büyük bir intikamdır.

Serinin ikinci filmi olması nedeniyle hikayenin daha da derinlik kazandığı Karanlıklar Ülkesi: Evrim’de üstelik hikaye ilk filmin bittiği yerden itibaren başlıyor. Böylece seri hayranları herhangi bir kopukluk olmadan hikayenin nasıl devam ettiğini kolay bir şekilde öğrenebiliyor. Selene’nin Marcus ile yapacağı görüşmede Michael çok tedirgindir. Aşkının yanında olsa da melez olarak bir kurt adamdır ve vampirler ile aynı yerde olması onun içinde farklı duyguları tetikleyebilmektedir. Nitekim olaylar Michael’ın düşündüğü gibi olur ve Marcus ile Selene arasında büyük bir düşmanlık başlar. Marcus’un başlattığı bu düşmanlık ile birlikte artık vampirlerin düşmanı sadece kurt adamlar değildir.

Karanlıklar Ülkesi: Evrim (Underworld: Evolution) Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Karanlıklar Ülkesi: Evrim (Underworld: Evolution)”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

Karanlıklar Ülkesi: Evrim