İstanbul’da Cümbüş Var Konusu

İstanbul’da Cümbüş Var izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

İstanbul’da Cümbüş Var filmi harika bir komedidir. İstanbul’da Cümbüş Var Yeşilçam’İn ilk dönem komedilerinden mizahı yükse muhteşem bir filmdir. İstanbul’da Cümbüş Var filmini mutlaka seyretmelisiniz. İstanbul’da Cümbüş Var filmi akıllarda yer edecek güzel kahkaha dolu sahneleriyle, çok seveceğiniz bir filmdir. İstanbul’da Cümbüş Var filmi çok seveceğiniz bir filmdir. İstanbul’da Cümbüş Var filmi dönemini önemli aktörlerini aktrislerini komedyenlerini buluşturmuştur. İstanbul’da Cümbüş Var filmi çok güzel bir filmdir. İstanbul’da Cümbüş filmi halkın çok seveceği harika bir yapımdır. İstanbul’da Cümbüş Var filmi en güzel Yeşilçam örneklerindendir.

İstanbul’da Cümbüş Var filminde Horoz Nuri adında bir adam vardır, Nuri’nin bir de damadı vardır. Bu ikili eşlerinden sıkıntı görmektedirler İstanbul’da Cümbüş Var filminde. İstanbul’da Cümbüş Var filminde Nuri’nin İstanbul’da bir halası vardır ve yüklü miras kalır genç adama.  Bedia adında cadaloz bir karısı vardır Nuri’nin ve bir de Hürmüz adında bir kızı vardır, Nuri İstanbul’a yolculuğa çıkar damadayıla birlikte taşı toprağı altın şehir İstanbul’a gider. Bedia Nuri yani kocasını ve damadının laflarını dinler ve nereye gittiklerini öğrenir, kız evladıyla birlikte onları takip edip İstabul’a giderler İstanbul’da Cümbüş Var filminde. Bu değişik aileyi çeşitli sürprizler beklemektedir İstanbul’a İstanbul’da Cümbüş Var filminde.

İstanbul’da Cümbüş Var filminin türü komedidir. İstanbul’da Cümbüş Var filmi Türkiye’de çekilmiştir. İstanbul’da Cümbüş Var filminin süresi yetmiş dokuz dakikadır. İstanbul’da Cümbüş Var filminin yönetmeni Sırrı Gültekin’dir. İstanbul’da Cümbüş Var filminin süresi yetmiş dokuz dakikadır. İstanbul’da Cümbüş Var filminin senaryosu Sadık Şendil’e aittir. Sadık Şendil Yeşilçam’da yüzlerce senaryo yazmıştır. İstanbul’da Cümbüş Var filminin görüntü yönetmeni Mustafa Yılmaz’dır. İstanbul’da Cümbüş Var filminin yapım şirketi Hisar Filmdir. İstanbul’da Cümbüş Var filminin yapımcısı Özdemir Birsel’dir. İstanbul’da Cümbüş Var filminin oyuncuları Vahi Öz, Mualla Sürer, Münir Özkul, Hüseyin Baradan, Suna Pekuysal, Asım Nipton, Zeki Müren, Gönül Yazar, Efkan Efekan, Mustafa Sağyaşar, Öztürk Serengil, Tanju Okan’dır. İstanbul’a gelen köylülerin komik maceraları anlatılmaktadır bu filmde.

İstanbul’da Cümbüş Var Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “İstanbul’da Cümbüş Var”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.

İstanbul'da Cümbüş Var