Hırsız Var

Türk işi ekşın!

Hırsız Var Konusu

Hırsız Var izle, filmi izlemek için Hemen İzle tuşuna basarak izleyebilirsiniz.

2005 yılında ilk defa seyirci karşısına çıkan Hırsız Var filmi, Türkiye’ye aittir. Aksiyon filmler, macera filmler, komedi filmler ve suç filmleri kategorisinde yer alan Hırsız Var filminin yönetmen koltuğunda Oğuzhan Tercan oturmaktadır. Hırsız Var filminin oyuncu kadrosu ise şu isimlerden oluşmaktadır; Haluk Bilginer Mehmet Ali Erbil Gamze Özçelik Fatih Akın Birol Üner Gülse Birsel Dost Elver Mustafa Turan Ahmet Mümtaz Taylan Hakan Boyav Ömür Arpacı Yunus Günce.

Hırsız Var filminin konusu

Hırsız Var filmi, tü mal varlığını kaybetmesi sonucunda yüreği kaldıramayan iş insanını karısı (Gülse Birsel), mafya dünyasının tanınan bir ismi (M. Ali Erbil), marjinal bir modacı (Haluk Biilginer) baş manken (Gamze Özçelik), profesyonel bir soyguncu (Fatih Akın) ve bir magazin gazetecisinin yolları bir gecede tuhaf bir şekilde kesişmektedir. Hırsız Var filmi, bir nevi Türkiye’ye siyasi bir eleştiri getiriyor dersek yanlış olmaz. Türkiye’nin içerisinde bulunduğu son 5 6 yılının en önemli gündemlerinden olan finans, medya, yeraltı ve magazin dünyası konu alınıyor bu filmde.

Ekrem Uçar, hapishaneden yeni çıkmıştır

Mafya Babası olan Ekrem Uçar, hapisten yeni çıkmıştır. Ceren Serdar ise Ekrem’in eski sevgilisidir ve onun tekrardan özgürlüğüne kavuştuğunu duyması ile beraber büyük bir paniğe kapılıyor. Ünlü bir modacı olan Seçkin Doruk ise çok görkemli bir defile düzenler ve bu defilenin baş mankeni olan Ceren, defilenin finalinde podyuma girmek üzereyken eski sevgilisini görür. Filme bir anda ortalık allak bullak olur.

Hırsız Var Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Hırsız Var”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.