Hep Yek 3 Konusu

2019 yılında ilk defa seyirci karşısına çıkan Hep Yek 3 filmi, Türkiye’ye aittir. Komedi filmler kategorisinde yer alan Hep Yek 3 filminin yönetmen koltuğunda Özgür Bakar oturmaktadır. Hep Yek 3 filminin başrol oyuncuları ise şu şekilde sıralanmaktadır; Gökhan Yıkılkan, İnan Ulaş Torun, Ali Sürmeli, Yıldırım Memişoğlu ve Serdal Genç.

Hep Yek 3 filminin konusu

Hep Yek 3 filminin konusu, beladan bir türlü uzak durmayı başaramayan Altan ile Gürkan’ın maceraları etrafında dönüyor. Tam anlamıyla bela paratoneri  olan Altan ile Gürkan, Türkiye’nin ünlü kabadayılarından birinin şehvet ve şan düşkünü oğlu olan Cevat Bakır’ın hapishaneye düşmesine sebep olur. Bir şekilde Cevat’ı düştüğü hapishaneden çıkarmaya çalışan ikili, son çareyi Nizam Baba’dan yardım istemekte bulurlar.

Altan ile Gürkan’ın başı büyük belaya girer

Nizam Baba ile anlaşma yapıp, her şeyi yoluna soktuklarını düşünen bu belalı ikili, gene beladan uzak durmayı başaramazlar. Yaptıkları çok büyük bir beladan sonra Altan ile Gürkan, mafyanın ölüm listesinde yer alırlar. Hem de bu listenin en başındadırlar. Peşlerine düşen bu adamlardan kurtulmak için kaçan Altan ile Gürkan, kendilerini bir anda İstanbul’un en büyük tarihi eser kaçakçısı olan Bilal Özkök’ün düzenlemiş olduğu yılbaşı partisinde bulurlar. İstanbul’un en sosyetik isimlerinin bir arada olduğu bu partide, ikili kendilerini tekrardan büyük bir maceranın içerisinde bulurlar.

Ekip & Oyuncular

İlk yorum yapan siz olun “Hep Yek 3”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.