Fjällbackamorden 05 – Havet ger, havet tar

201390 dk,

Fjällbackamorden 05 – Havet ger, havet tar Konusu

Özet

Erica, Fjällbaka’nın fotoğrafçısını stüdyosunda öldürülmüş olarak bulduğunda, soruşturmaya ilgi duymaktan kendini alamaz. Mountain Backpacker polisi hemen işe koyulur, ancak Erica çoktan oyunun önüne geçmiştir. Bir aşk, şantaj ve cinayet zinciri bulur. Marcus Olsson’un yönetmenliğini yaptığı film, 2013 yılında gösterime girmiştir. Filmin senaristliğini ise Michael Hjorth, Camilla Läckberg, Karin Gidfors yapmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Claudia Galli, Richard Ulfsäter, Eva Fritjofson, Pamela Cortes Bruna, Lennart Jähkel, Ann Westin, Simon Brodén, Lukas Brodén, Ellen Stenman Göransson, Jimmy Lindström, Åsa-Lena Hjelm, Örjan Landström, Eivin Dahlgren, Harriet Andersson, Sannamari Patjas, Henrik Norlén, Carina M. Johansson, Katarina Ewerlöf gibi oyuncular bulunmaktadır. Film, suç filmleri kategorisinde bulunmaktadır.

Konu

Erica, Fjällbacka’nın fotoğrafçısı Stigge’yi stüdyosunda öldürülmüş olarak bulduğunda, onun ölümüyle ilgili soruşturmaya ilgi duymaktan kendini alamaz. Patrik ve Fjällbacka polisindeki meslektaşları çok geçmeden Stigge’nin göründüğü gibi tatlı bir yaşlı adam olup olmadığını sorgulamaya başlar. Erica çoktan onların önüne geçmiştir – çünkü kayınvalidesi Kristina, Stigge’nin şantaj yaptığı mahalledeki pek çok kişiden biri olduğunu ona söylemiştir… “Deniz verir, deniz alır “da, gerçek aşkın genç Stigge’i nasıl yozlaştırdığını ve hayatının aşkını kazanmak için bir cinayeti örtbas etmesini sağladığını anlatmak için 1960’lara geri dönüyoruz.

Fjällbacka’nın fotoğrafçısı, polis kocasından önce soruşturmaya başlayan yazar Erica tarafından stüdyosunda öldürülmüş olarak bulunur. Sadece negatifler kayıptır.

Detaylar

Yönetmen: Marcus Olsson

Gösterim tarihi: 2013

Tür: Suç

Senaristler: Michael Hjorth, Camilla Läckberg, Karin Gidfors

Oyuncular: Claudia Galli, Richard Ulfsäter, Eva Fritjofson, Pamela Cortes Bruna, Lennart Jähkel, Ann Westin, Simon Brodén, Lukas Brodén, Ellen Stenman Göransson, Jimmy Lindström, Åsa-Lena Hjelm, Örjan Landström, Eivin Dahlgren, Harriet Andersson, Sannamari Patjas, Henrik Norlén, Carina M. Johansson, Katarina Ewerlöf

Fjällbackamorden 05 – Havet ger, havet tar Oyuncuları, Yönetmeni ve Ekibi

İlk yorum yapan siz olun “Fjällbackamorden 05 – Havet ger, havet tar”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.