Espectro Konusu

2013 yılına ait olan Espectro filmi, Meksika’ya aittir. Gerilim ve korku filmler kategorisinde yer alan Espectro filminin yönetmen koltuğunda Alfonso Pineda Ulloa oturmaktadır. Filmin oyuncu kadrosu ise şu isimlerden oluşmaktadır; Paz Vega, Alfonso Herrera, Maya Zapata, Camila Selser, Johanna Murillo, Gala Montes de Oca, Yolanda Corrales, María de Orduña, Dana Karvelas, Marco Antonio Treviño. Gerilim dolu sahneleri ve korku dolu dakikaları izlerker, kalp atışınızı kulaklarınızda duyacağınız başarılı ve ilginç bir film.

Espectro filminin konusu

Marta eskiden herkesçe tanınmış ve çok başarılı bir psişiktir. Fakat yaşamış olduğu dramatik bir deneyimden sonra kendine olan insancını yitirir. Bu defa ise kendinde agorafobi meydana gelir. Tecavüzcü bir Mario tarafından şeytani güçlerini görmeyen Marta, Mario’nun tekradan takip edeceğinden korkar. Bir mühdet sığınma evinde yaşayan bu kişi, buradan çıkar çıkmaz Monica’nın amcasının dairesinde yaşamaya başlar.

Marta için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır

Bu yeni taındığı evde kendini mutlu ve güvende hisseden Marta, çılgın komşuları ile bir süre sonra sorun yaşamaya başlar. Bu yaşadığı sıkıntıların yanında bir de spektrum onu avlamaya başlar ve hayatını daha da zor bir hale getirir. Marta tüm bu yaşadığı zorluklar karşısında dimdik ayakta durarak bir yandan savaşmak zorundadır ve diğer yandan gücünü geri kazanmak zorunda kalacaktır. Especto filmini sitemizden Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Ekip & Oyuncular

İlk yorum yapan siz olun “Espectro”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz inceleme yok.